Wpis z mikrobloga

@smutny_przerebel: chłopie ja dzisiaj 120k straciłem na spadkach i to fartem a ty mi będziesz #!$%@?ł o inwestowaniu w pieniądze.. ghahaha między nami jest taka różnica że ja się tym bawię i jak będę chciał to #!$%@? następne 200k w te cyferki a ty się pultasz bo gdy rano wstałeś na kacu okazało się że twoje marne 500 zł zniknęły i teraz jedyne co możesz robić to wyżywać się nad swoim
@KNOUDI: tak, tak kolego sympatyku kononowicza i reszty patusów. Przejrzyj moje wpisy, to uświadomisz sobie, że sześć zer nie jest dla mnie niczym nowym. Choć wątpię, by dziecko rozerwane pomiędzy inwestycje, a życiem patostreamami mogło to ogarnąć swym ograniczonym umysłem.
@smutny_przerebel: ghahahah patostreamerka to fajna odskocznia w wolnych chwilach ale teraz jest stypa za sprawą wiadomo kogo.. nie muszę nawet z tobą rozmawiać bo 97% ludzi piszących o sześciu zerach są zwykłymi robolami albo pracownikami na niemieckich truskawkach..
@smutny_przerebel: i to najbardziej lubię... nabuzowanych Januszy jadących na subwencji próbujących za wszelką cenę udowodnić że są coś warci na tym świecie aby się dowartościować i spróbować kogoś do siebie przekonać...tak jak napisałeś ładuj swoją mamę... i weź to usuń bo twoje paluszki wyglądają jak napletek po żydowskiej inicjacji... wytrzeźwiej a potem do pracy bo bez pracy nie ma kołaczy i subwencji z PIS ( ͡° ͜ʖ ͡°
@smutny_przerebel: chłopie ty żyjesz w jakimś abstrakcyjnym świecie myślisz że takie ochłapy zrobią na mnie wrażenie ?? kreujesz się na wielkiego inwestora a są to OCHŁAPY razem z twoim kontem bankowym PKO i Pisowską Subwencją... nie będę się z tobą przekrzykiwał na kwoty bo jesteś zapewne jakimś typkiem z biednej rodziny który dorobił się pieniędzy przez niektórych uważane za dobre i myślisz że wygrałeś życie. XD skończ się ośmieszać inwestorku bo
@smutny_przerebel: .. Nadal się ośmieszaj... Darku, Damianie , Danielu.. czy jak ci tam robolu.. nic nie udowodnisz kolejnymi marnymi wyciągami z kont bankowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)...rodziców.. kiedy zrozumiesz że przegrałeś tę batalię wraz ze swoją próbą udowodnienia że jesteś coś wart na tym świecie... bo uwaga nic nie jesteś wart... jesteś szarym człowieczkiem który myśli że z bańką na koncie złapał Boga za nogi... podstawą jest