Wpis z mikrobloga

Typowy początek dnie #przegryw na wsi. Stary budzi mnie o 5, bo obora była źle zabezpieczona i cielak uciekł, i biega po polu. Strasznie się zmachałem, ale w końcu udało się go złapać. Swoją drogą zauważyłem że mam@coś takiego że jak krótko po przebudzeniu zaczynam biegać to dostaje po chwili silnej zadyszki i mega mocny kaszel aż z odruchami wymiotnymi. A jak normalnie biegam to jest git. Czy to normalne?
  • 4
@KiedysBedeChadem: tak od razu zaczynasz biegac bez rozgrzewki itp myslisz ze zawodnicy mma przed walka czemu robia sparing w szatni zeby przepalisc ogarnizm od tego jest wlasnie rozgrzewka by wprowadzic organizm na wyzszy poziom organizm rozgrzany wie ze bedzie trenowac albo robic aktywnosc fizyczną jak niechcesz miec zadyszki to acznij trenowac interwaly takie mocniejsze beztlenowe
@KiedysBedeChadem: no to nazywa sie bieg interwalowy beztlenowy to znacznij biegac sprinty 100m a nie i wtedy zobaczysz ze po jakims czasie taki sprint bedzie latwoscia zobacz bolta po 100m jeszcze ma sile biec i popisywac sie przed publicznoscia