Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #rozowepaski - Jak bardzo zwracacie uwagę na auto wśród "potencjalnego" partnera? Do tej pory jeździłem golfem 4, który był zadbany i sprawny, a nie odczuwałem potrzeby kupna czegoś lepszego. Jednak ostatnio trochę się zmieniło i jeżdżę sporo więcej, więc "zainwestowałem" w Mercedesa CLA. Żadna nówka, podobne do tego ze zdjęcia (za 80 tys. zł).

No i wracając do pytania, to dziwnym trafem na spotkaniach #tinder (po 3 latach nieudolności z przerwami), nagle dziewczyny, z którymi się spotkałem, za każdym razem chciały kontynuować ze mną znajomość. Podobały im się spotkania, które wyglądały np. tak, że gdzieś się przeszliśmy, pogadaliśmy i pojeździliśmy autem. W poprzednich przypadkach, gdy miałem stare auto to same spotkania też przebiegały w moim odczuciu w porządku. Rozmowy były spoko. Ale mimo wszystko kontakty się urywały.. Przerobiłem minimum kilkanaście kobiet i prędzej czy później ghosting, a najczęściej po 1, niby fajnym spotkaniu.

Odrzucam przyczynę dużej zmiany w wyglądzie (cały czas trzymam formę). Może jakieś inne pomysły?
#mirabelkopomusz #zwiazki #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a425621e7e7f000be60067
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pytanie do #rozowepaski - Jak bardz...

źródło: comment_1621377919kxTOsUQMSOUK4CgBrQMJVQ.jpg

Pobierz
  • 33
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja nie jestem różowympaskiem ale się wypowiem. Według mnie wszystko zależy z jakimi kobietami się spotykałeś. Normą jest w naszym społeczeństwie ale nie tylko polskim ale i na całym świecie, że kobiety patrzą na status materialny. Paradoksalnie wygląd jest ważny ale status czasami jest ważniejszy. Wiadomo kobieta będzie bardziej zainteresowana potencjalnym, wygodnym życiem albo patrzy przez pryzmat zaradności faceta. To obecnie jest mega istotne jeżeli chodzi o spotkania z portali
@AnonimoweMirkoWyznania: a ile masz lat?
Ogolnie im jestem starsza tym uwazam, ze jak sie spotyka kogos nowego to po tym co ma mozna troche o kims powiedziec np. ze jest zaradny, ze do czegoś doszedl, ze potrafi poradzic sobie w życiu , zapewnic bezpieczeństwo, nawet jak kobieta dobrze zarabia, to i tak bezpieczenstwo od strony faceta bedzie wiele znaczyło.
Mimo wszystko po przeczytaniu Twojwgo wpisu uznalam, ze na drugie spotkanie z
Co to za głupie pytanie?


@LilyOfTheValley: pytanie nie jest głupie, bo mężczyźni nie patrzą z bardzo na status materialny przy wyborze partnerki, więc logicznym jest, że tego samego oczekują od drugiej strony.

@hamuj_sie_hamuj_sie: @Fifka23: Ale jak widać w komentarzach nad moim, na wykopie same blachary xD I beka z Was. Na Wasze nieszczęście, to jest miecz obusieczny i takie laski na drugi dzień z przyjemnością się odsyła do chaty
@Czarna_ksiazka: Ostatnio widziałem ogłoszenia studentek, po 19-20 lat co dorabiają do studiów "spotkaniami dla relaksu". To jest już jakaś plaga, jeszcze 10 lat temu jak ktoś nie miał na studia to szedł do jakiejś prostej pracy a nie wypinał rowa przed obcymi ludźmi za kilka stów. I najlepsze że ogłoszenie jest napisane takim tonem jakby to było zupełnie normalne.
Pewnie nie bedIesz chcial. XD


@Fifka23: ja patrzę na to czy ktoś mnie pociąga, nie na portfel, bo mam wystarczająco siana.

Ale już tłumaczę czemu mam bekę z blachar. Bo idą do łóżka z pierwszym lepszym chłopem o lepszym statusie społecznym niż one, licząc na to, że coś z tego będzie.

Nie byłoby w tym nic złego, gdyby szły do łózka będąc w pełni świadomym, że to jednorazowa akcja. Bo przygodny
@Czarna_ksiazka:
Moj eks ode mnie nawet pozyczal hajs na zycie, bo sam nie miał, wiec dla mnie kasa nie jest wazna, ale z pewnoscią to JEST PLUS do atrakcyjnosci, bo pokazuhe, ze facet jest zaradny (przynajmniej pokazuje)
Tak jak kobieta szczupla, zadbana - to jest plus. Kazdy chce taką.
Kobiety z natury szukają zaradnych. Tak już jest. Nie mowie o bogactwie, bo to niezupelnie to samo