Wpis z mikrobloga

  • 27
74 490 - 500 = 73 990
Data donacji - 18.05.2021
Rodzaj donacji - płytki krwi
Miejsce donacji - RCKiK Łódź
Grupa krwi - A Rh+
Prywatny licznik - 6450 ml
Przyznane odznaczenia - ZHDK III

Dodaję wpis z ostatniej donacji płytek. Nie wiem, czy to przypadek, czy to moja wina, czy faktycznie podłączanie do separatora musi być tak nieprzyjemne, bolesne i ogólnie powodujące bałagan, ale jestem mocno zniechęcony. Najpierw przy pierwszym powrocie pękła mi żyła, po wkłuciu do żyły obok, maszyna nie była w stanie nic zaciągnąć. Ostatecznie zostało wykonane trzecie wkłucie na drugim zgięciu łokciowym, gdzie i tak co chwilę włączał się alarm niedrożności. Ostatecznie cały proces zajął około półtorej godziny.
Zastanawiam się, czy moje ciało jest jakieś nieodpowiednie do tego typu procedury, czy wypiłem za mało płynów, czy mogą być inne przyczyny, na które mam wpływ?
Pomijając już te nieprzyjemne kwestie, niniejszym zostałem uhonorowany odznaką ZHDK, co bardzo mnie cieszy i motywuje do kolejnych wizyt w stacji krwiodawstwa.

#barylkakrwi

Wpis został dodany za pomocą tego skryptu.
Dodaj wpis | Regulamin | Wzór wpisu | Strona akcji
whitewolfik - 74 490 - 500 = 73 990
Data donacji - 18.05.2021
Rodzaj donacji - płytki...

źródło: comment_1621346687q9ZlUl8f5JWaE6CWxffc1O.jpg

Pobierz
  • 2
@whitewolfik: Spróbuj więcej wody wypić na niedrożność i brak zasysania i nie dzień tylko tak trzy dni, dzień po dniu przed.

Te pęknięcia to może być błąd obsługi, bo przebili albo przypadek albo coś z Tobą. Najlepiej pogadaj chyba pogadaj z lekarzem przed następną donacją.