Wpis z mikrobloga

Mirki mam trochę pytan odnosnie Kenshi.

1. Mozna w jakiś sposób trenować obronę? Nie chodzi mi o walke z innymi (Zazwyczaj i tak sie to konczy deskami)

2. Jak zwerbować niewolników ktorzy uciekli z kopalni, kamieniołomów i innych? Kupować niewolnika tak Średnio mi sie widzi, w karczmie jest drogo z towarzyszami.

#kenshi #gry #rimworld
  • 5
  • Odpowiedz
@Hades3623:

2. Jak zwerbować niewolników ktorzy uciekli z kopalni, kamieniołomów i innych? Kupować niewolnika tak Średnio mi sie widzi, w karczmie jest drogo z towarzyszami.


Szukasz jakiś oddalonych od strażników. Uwalniasz ich z kajdanków i zwiewasz.
  • Odpowiedz
@Hades3623 Bez modów chyba najlepiej ustawić im wiecznego defa w walce i tyle. Im większy poziom tego defa tym skuteczniej będą parować co wpłynie na szybszy wzrost umiejętności a dobry pancerz zwmniejszy liczbę potencjalnych knock outów.

Są pewne ludziki których można za darmo rekrutować.
  • Odpowiedz
@Hades3623:
1. Jedynie w walce, jesli masz wersje steam polecam warsztat i mody, sa wtedy do trenowania. Np znalazłem kiedyś maty i do 20 Def mozna było ćwiczyć, albo i cheat dummy co trenujesz ile chcesz i pasek leci bardzo szybko.
2. Czasem jak uwolnisz ich i pobiegną za tobą z wdzięczności i dołącza do ciebie. Zwykle na 6 uwolnionych 2 dołączało do mnie. Możesz tez przez mod złapać kogos i
  • Odpowiedz