Wpis z mikrobloga

@dyzmund: Dlatego się pytam. Czy to jakiś nowy odłam, bo może znów coś się urodziło. Bo jak dobrze pamiętam to najczęstszymi gośćmi u białostockich kryszinowców, była antifa i "mieszkańcy" DeCentrum.
  • Odpowiedz
@marjan1234: A tego nawet nie wiem- mało obchodzą mnie szury i ich urojenia xDDD Po prostu Kosmos to zadeklarowany prawicowiec i narodowiec. Do tego wariat i odklejeniec od rzeczywistości. Swoją drogą- nawet cześć organizacji prawicowych nie chce mieć z nim i Czeczenem za wiele wspólnego, i wszystkie poważne organizacje pro- ekologiczne też mają go tam, gdzie powinny mieć. Ale - sam określa się prawicowcem. I nim jest. Takie ma poglady
  • Odpowiedz
@marjan1234: Już pisałem- taki z niego zielony, jak ze mnie hodowca lam z Wenezueli- żaden. Po prostu znalazł sobie popularny temat, na którym próbował i próbuje zbić kapitał. Wiele razy już było to tu podnoszone. Ekolog wożący się w TDIku, czy broniący śmiecącego w rezerwacie przyrody ćpuna... Legit.
  • Odpowiedz
@marjan1234: To też jest możliwe- ten gość jest w stanie zrobić wszystko dla zaistnienia medialnego i po prostu- kasy. Gdyby ktoś chciał mu płacić, to założę się, że zmienił by poglądy o 180 stopni i zamiast nagrywać z kumplem Czeczenem, nagrywał by NA niego xDDDD Taka to kreatura obłudna.
  • Odpowiedz