Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, w kolejnym dniu cyklu poleceń z okazji Dnia Matki mamy dla was #rozdajo i książkę Schronisko - w sam raz dla miłośniczek thrillerów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Schronisko to jeden z najgłośniejszych zagranicznych thrillerów ostatnich lat. Fascynująca historia genialnej szachistki! Lektura obowiązkowa dla fanów hitowego serialu „Gambit Królowej” i książek B.A. Paris.

Wystarczy, że:
1. Zostawicie plusa
2. My jutro wybierzemy dwóch zwycięzców z plusujących, którzy otrzymają egzemplarz książki Schronisko

Wyniki podamy w komentarzu pod tym wpisem wołając zwycięzców.

#konkurs #ksiazki #ebook
Pobierz wydawnictwo_wab - Mirki i Mirabelki, w kolejnym dniu cyklu poleceń z okazji Dnia Matk...
źródło: comment_1621332406YwLhVFHPJ2MY1TdOc4fCCQ.jpg
  • 7
@wydawnictwo_wab: Fajna inicjatywa :) Osobiście jestem wielkim fanem kryminałów, zwłaszcza skandynawskich. Niestety po przeczytaniu wszystkich książek Jo Nesbø już mało co robi na mnie większe wrażenie, ale się nie poddaję i szukam dalej :) Od Was czytałem trylogię o Szackim Zygmunta Miłoszewskiego - jest genialna! Siostrę już "zaraziłem" kryminałami, czas na mamę - może się uda przy tej okazji :)
@gdziesiu:
Jak oceniasz inne książki Jo Nesbo względem "pierwszy śnieg"?
Przeczytałem "pierwszy śnieg" lata temu i mocno mnie wymęczył, przez co nigdy więcej nie sięgnąłem po nic tego autora.