Wpis z mikrobloga

Czemu Sousa nawet nie wziął pod uwagę Michalaka na skrzydło? fajne liczby, regularnie gra w solidnej lidze, gosć jest dość młody, zamiast tego w kadrze jest dwóch skrzydłowych, który praktycznie nie grali ostatnie pół sezonu
tak się zachwycacie, że Sousa niby olewa pupilka mediów żetona, ale na końcu to i tak to on jest w tej rezerwie, a nie Michalak, o którym praktycznie nie mówi się nic
filmik z poprzedniego klubu, z nowego nie znalazłem :(
#mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 12
@vvvariacik Dobra, #!$%@? sniadanie, wiec mogę sie rozpisac ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyny moment, gdy wydawalo się, ze cos z Michalaka będzie, to sezon w Plocku u Wuja, ale nawet tam zwracano uwagę głównie na to, że był najszybszym zawodnikiem w Ekstraklasie, niewiele wolniejszym od Mbappe, przy czym juz wtedy widać bylo, ze piłkarsko nie potrafi nic. Reca przy nim wyglądał jak Beckham za czasów United. Później wrócił
@ZenonZawodowiec:
spoko, ale ciągle myśle, że nie grałby tyle i nie robiłby takich liczb, gdyby miał być taki zły jak to piszesz
czy to źle, że potrafi #!$%@?ć pilkę przed siebie i bardzo szybko za nią poniec? taka gra żetona w szczycie formy robiła prawie całą grę w reprezentacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vvvariacik: "TAKICH LICZB" mówisz o 2 golach w 31 meczach w przeciętniaku ligi tureckiej? Zobacz sobie na kompilację, którą notabene sam wstawiłeś. Połowa zagrań to jakieś sfaulowanie się 40 metrów od bramki, albo sprint do piłki na zapalenie płuc, jedna asysta gdzie bramkarz wylazł bez sensu z bramki i nie trafił w piłkę, oraz dwa strzały z dystansu w środek bramki. To kompilacja z całej RUNDY. Piłkarsko Michalak nic nie potrafi,
@Ntibazonkiza:
to ciągle więcej niż niektórzy powołani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
do tego w przypadku niektórych powołanych podobną długość miałby filmik, w których byłyby wszystkie ich występy przez ostatnie pół sezonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ntibazonkiza:
pomijasz, że ma 6 asyst, więcej niż powołani skrzydłowi razem wzięci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czy Michalak ma jakieś kosmiczne liczby? no nie ma, ale ma lepsze niż konkurencja
czy oczekuję, że Michalak miałby grać 90 minut w każdym meczu na euro? no nie, wystarczyłoby mi, żeby wszedł na ostatni kwadrans, puścił sobie piłkę i popędził w stronę bramki, będzie w tym gorszy od żetona, który