Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mam dość płacenia za kolejne podatki dla darmozjadów. Mam dość utrzymywania rządu i patologi. Od kilku lat myślałem o wyprowadzce za granicę, ale od przyszłego tygodnia organizuje sobie wyjazd i spieprzam stąd. Mam trochę oszczędności, sprzedam auto, elektronikę, mieszkanie i wystarczy mi na jakiś czas zanim znajdę pracę. Znam dobrze angielski i rosyjski. Pan PiS nie zdaje sobie sprawy że takim zachowaniem, lekkomyślnością w trwonieniu cudzych pieniędzy- pozbędą się mlodych ludzi. I kto będzie robił na te wszystkie podatki? Zarabiam około 4.5K miesięcznie brutto. Odliczyć podatki to dostaje prawie równe 4.Nie mam żadnych przywilejów, nie dostaje zasiłków ani żadnych dodatków. Jednie szlak mnie trafia jak sobie pomyślę że jakaś P0lka wyciąga łapska na moje ciężko zarobione pieniądze. Mówię dzisiaj dość. Żałuję że dopiero teraz podjąłem taka decyzję.
****
#pis #emigracja #emigrujzwykopem
  • 6
@wiemco:

Mam dość płacenia za kolejne podatki dla darmozjadów. Mam dość utrzymywania rządu i patologi.

Od kilku lat myślałem o wyprowadzce za granicę,


Drugie nie rozwiązuje pierwszego, za granicą płacisz na patologię często jeszcze więcej niż w Polsce. Różnica jest taka, że przy prostej pracy będziesz z tego co Ci zostanie żył lepiej niż w Polce.

Jak sądzisz, że za granicą podatki są znacząco niższe, albo że nie dotujesz z nich
Zarabiam około 4.5K miesięcznie brutto


@wiemco: przecież ludzie Twojego pokroju tylko zyskają na tym programie. Dwa, czekam aż dotrze do ciebie że te "przywileje" nie są niczym unikatowym w ujęciu europejskim.
@wiemco: Wyjadą młodzi, przyjadą Ukraińcy i pewnie nikt nie będzie płakać.
Za to cyrylica i ich zwyczaje zastąpią nasze i dopiero będzie. ¯\_(ツ)_/¯