Wpis z mikrobloga

@susyko: no to cię zaskoczę, próbuję nawiązać kontakt z kimkolwiek ale jestem zbywany krótką odpowiedzią i ignorowany, nie zawsze musi iść coś nie tak
@Teros to pewnie przez nudną osobowość, ale o dziwo mogę Cię zaskoczyć, bo dużo normików to totalne nudziarze. Są nudni, puści i mają #!$%@? poczucie humoru, ale są w stanie na etapie szkolnym znaleźć innych takich ludzi.
Jedyne osoby jakie poznałem przez internet to ludzie z takimi zainteresowaniami jakie ja mam. To nie jest szkoła, żeby gadać o dupie marynie
@Teros Jeśli nie lubisz tych osób i uważasz je za nieatrakcyjne to nie szukaj z nimi kontaktu, takie rozmowy Cię zmęczą. Ja miałem farta, bo w podstawówce jakiś typ z równoległej klasy przeglądał swoją kolekcje kart pokeminowych to od razu podbiłem i zacząłem się flexować moją wiedzą i od tego momentu został moim kolegą, gdyby nie to zdarzenie to on sam pewnie teraz nie miałby nikogo do pogadania. Btw miato czy wieś?
@Teros: tak żeby sobie popisać to łatwo w miarę jest. Jak dziewczynę znaleźć to ciężej. A takich znajomych co by z nimi gdzieś wychodzić to nie szukałem bo nie potrzebuje takich