Wpis z mikrobloga

Jakby się kto pytał, skąd takie poparcie dla pisu...
Przeciętny wyborca, który ledwo się przeturlał przez "obowiązkowy" system oświaty, być może ma jakiś stopień z gównokierunku i zaraz przymierzy się do spłodzenia gówniaka, który na pewno scementuje jego związek (oprócz hipoteki xD)
Wartość na rynku- niska, bo jest zastępowalny kolejnym z palety z prostymi pracownikami
Oczekiwania- M4 w Warsiawie, M4 w garażu tego warsiawskiego M4, maledywy i szarmelszejk kilka razy w roku, co sam nazywa "GODNYM RZYCIEM".
Działania podjęte w celu choćby częściowej realizacji swoich oczekiwań- Krzyżyk w kwadracie przy polityku z wiadomej partii.
#nowylad #programista15k #neuropa #antykapitalizm #bekazpisu

tellet - Jakby się kto pytał, skąd takie poparcie dla pisu...
Przeciętny wyborca, kt...

źródło: comment_16211936906vV8ZkjIgEGFZADMi5uUDJ.jpg

Pobierz
  • 25
Gdyby każdy był bogaty to nikt by nie był.


@Siddartha: Ja to wiem, ty to wiesz- jak rząd każdemu kupiłby lambo, to wartość lambo będzie na poziomie vw polo bez progów za 500 zł do końca przeglądu.
Natomiast przeciętny polak dalej myśli, że pieniądze wyjeżdżają z drukarki i jak ktoś nie ma, to można mu wydrukować, to wtedy będzie miał...
Obawiam się, że przeciętny Polak rozumie czym jest inflacja, on po prostu chce cudzymi rękami kogoś okraść, aby zapewnić sobie dostęp do środków codziennego odurzenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież ci wszyscy ludzie z dziećmi wiedzą, że na 500 plus składają się osoby bezdzietne - ich to po prostu nie obchodzi, chcą dostać pieniądze kosztem wszystkiego. Ja przestałem się łudzić, że to wszystko wynika z niewiedzy, po prostu
yosoymateoelfeo - > Obawiam się, że przeciętny Polak rozumie czym jest inflacja, on p...

źródło: comment_1621196776h3FxvmfCDHfw94oZedTpuu.jpg

Pobierz