Wpis z mikrobloga

Jakby się kto pytał, skąd takie poparcie dla pisu...
Przeciętny wyborca, który ledwo się przeturlał przez "obowiązkowy" system oświaty, być może ma jakiś stopień z gównokierunku i zaraz przymierzy się do spłodzenia gówniaka, który na pewno scementuje jego związek (oprócz hipoteki xD)
Wartość na rynku- niska, bo jest zastępowalny kolejnym z palety z prostymi pracownikami
Oczekiwania- M4 w Warsiawie, M4 w garażu tego warsiawskiego M4, maledywy i szarmelszejk kilka razy w roku, co sam nazywa "GODNYM RZYCIEM".
Działania podjęte w celu choćby częściowej realizacji swoich oczekiwań- Krzyżyk w kwadracie przy polityku z wiadomej partii.
#nowylad #programista15k #neuropa #antykapitalizm #bekazpisu

tellet - Jakby się kto pytał, skąd takie poparcie dla pisu...
Przeciętny wyborca, kt...

źródło: comment_16211936906vV8ZkjIgEGFZADMi5uUDJ.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
Natomiast przeciętny polak dalej myśli, że pieniądze wyjeżdżają z drukarki i jak ktoś nie ma, to można mu wydrukować, to wtedy będzie miał...


@tellet: kurde gdzie ty znajdujesz takie dane? Są jakieś ankiety, czy tylko twoje domysły? Jeszcze jedno, sugerowanie, że programista to nie jest łatwo zastępowalna osoba w dzisiejszych realiach to trochę śmieszne. Przecież takiego Pythona, to nawet ja bym się nauczył( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Siddartha: ale niemożliwość pozwania CKE do sądu to kpina. Oni sami sobie są sędzią. Mi oraz koleżance z klasy (stypendystka premierowska) źle sprawdzili matury, na świadectwie wpisali wynik punktowy zamiast procentowego (X2) - widzieliśmy prace na wizycie w oke. Summa summarum koleżanka się wkurzyła, wyjechała do Niemiec i tam zrobiła studia (w pl się nie dostała przez maturę tam gdzie chciała), a teraz robi karierę naukową, ja natomiast podszedłem rok
  • Odpowiedz