Wpis z mikrobloga

Czy spóźniłem się już na składanie papierów na praktyki do #deloitte. Na pracuj.pl ogłoszenie wygasło miesiąc temu... Czy już jest pozamiatane czy jest jeszcze szansa? Nie mam studiów ekonomicznych stąd moje zdziwienie, że pół roku wcześniej już kończą rekrutację :(
  • 4
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: ( ͡° ʖ̯ ͡°) szkoda. Rozumiem, że miałeś coś wspólnego z tą firmą więcej niż tylko przejście obok ich biura. Czy w ogóle ktoś kto nie ma żadnego doświadczenia w finansach by ich interesował? Generalnie chciałbym bardzo się przekwalifikować, a przede wszystkim podjąć się pracy, w której mogę się jakoś sensownie rozwinąć. Z tego co słyszałem, to na ichniejszych szkoleniach uczą od podstaw, ale może to
  • Odpowiedz
@Imrahil5: luzik arbuzik, składaj kwity nawet jak rekrutacja nie jest juz otwarta. Może akurat ktoś się wykruszy, albo dojdą nowe projekty i zwiększy sie zapotrzebowanie na mięso armatnie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na praktykanta wystarczy mieć głowę na miejscu i coś tam pokminić. Wszystkiego Cie nauczą, tylko bądź gotowy na regularne wrzucanie na głęboką wodę. Po sezonie jako praktykant jak się w miare sprawdziesz możesz liczyć na
  • Odpowiedz
@Imrahil5: tak, ex-zieloni here, to jest do zrobienia, ale musisz mieć solidne argumenty dlaczego chcesz to zrobić, musisz mieć dobrą historyjkę po prostu, coś więcej niż, bo prestiżowa firma i chcesz pochodzić w garniaku. Na szkolenia nie licz, bo tempo jest kosmiczne, w mojej grupie ludzie nie nadążali za prowadzącym pod koniec pierwszego dnia szkoleń, a w drugim po 2 godzinach już wszyscy byli w plecy xD Nawet ci co byli
  • Odpowiedz