Wpis z mikrobloga

@JohnReese: mam dość zwiedzania Europy, chce się wygrzać na słońcu, nie robić nic tylko leżeć nad basenem przez bite 14dni. W Polsce takie wakacje są o wiele droższe, ok 2000zl na osobę. Poza tym, gdziekolwiek w Europie poza Hiszpania i jej okolicami gdzie już byłam będzie dużo, dużo słońca?
@Singularity00: Wszędzie z wymienionych już byłam, w Turcji 3 krotnie - właśnie dlatego chciałabym tam wrócić, w opcji "leze i nic nie robię" to najlepsze miejsce na wypoczynek. No ale testy raczej dopiero w lipcu zniosa a ja mam ulop w czerwcu ( ͡° ʖ̯ ͡°) zostają greckie wyspy
@jatylkozapytac: No ale Grecja też chce testów w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ja też właśnie mam urlop na czerwiec i tak obserwuje co planują bo teoretycznie mogę przesunąć ale wolałbym tego nie robić.
Nie bardzo mam ochotę płacić za testy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jatylkozapytac: a to chyba że tak. Ja akurat szczepić się nie zamierzam dlatego obserwuje sytuacje bo mam zamiar swoje pieniądze zostawić tam gdzie nie chcą testów dla zasady. Szkoda, że Grecja odwala taki cyrk bo rok temu na Krecie było super a nikt niczego nie wymagał jeśli przylot był z miejsca bez podniesionego ryzyka. Nie czułem się tam zagrożony ( ͡° ͜ʖ ͡°)