Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 88
211 847 + 92 = 211 939

Wczorajsze gościnne występy na ziemi bytowskiej.
Tak naprawdę to 3 "wycieczki" jednego dnia, za każdym razem wyłączałem licznik bo nie ma autopauzy i nabijał puste kilometry na postojach:
- najpierw na piwo do Bytowa większą grupą
- potem powrót z piwa okrężną drogą fajną ścieżynką rowerową
- potem po przebraniu się bo zrobiło się cieplej i dopakowaniu pętla 66km po Kaszubach z @puchacz22 i jeszcze jednym kolegą

Pierwszy raz byłem w tamtych rejonach, pierwszy raz jechałem trasę w której były non-stop podjazdy i zjazdy. Takie po 500m czy kilometr i kilka procent. Nabiliśmy ponad 600m w górę na 60km i uczciwie przyznaje że każda następna hopa co raz bardziej mnie zabijała. A że z naszej trójki jestem najcięższy, w najgorszej formie i jeszcze na największym z kacu w porównaniu z współtowarzyszami, to pod koniec musieli na mnie czekać kilkanaście sekund na szczytach tych hopek :D

-----------------------------------

#kwadraty

Nowe rewiry to i nowe kwadraty:

Max square: 11x11 (-)
Max cluster: 329 (-)
Total tiles: 1265 (+57)

#rowerowyrownik #ruszbydgoszcz #wykoptribanclub

Skrypt | Statystyki
cultofluna - 211 847 + 92 = 211 939

Wczorajsze gościnne występy na ziemi bytowskiej....

źródło: comment_1621175272e1ujXjqvrokYMHmDFuE6yY.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na: spodziewałem się tych hopek, ale nie spodziewałem się że każda następna tak wchodzi w uda. Tętno miałem jak na siebie w normie, ale z każdym następnym podjazdem nogi co raz bardziej sztywne :D przynajmniej przewodziłem 3-osobowemu peletonowi na zjazdach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@spiderek: mówisz i masz :) To 92 to było 6+20 na piwo do Bytowa i tą ścieżką ze zdjęcia do Pomysku, a potem 66 ze screena na dole - wszystko prawie jednym ciągiem, tylko na stravie mam podzielone, bo musiałem wyłączyć GPSa :)

Najbardziej mi się podobał zjazd z Gałęźni Wielkiej do Małej (albo na odwrót), chyba najdłuższy jakim jechałem w życiu :D
cultofluna - @spiderek: mówisz i masz :) To 92 to było 6+20 na piwo do Bytowa i tą śc...

źródło: comment_1621270508J7DnGZ7Gox4HacPlj2jdEC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@spiderek: najlepszy widok jaki widzieliśmy to taka wiata turystyczna czy tam ławeczki i widok na Jezioro Głębokie - tam gdzie na trasie jest fotka zaznaczona, pomiędzy Krosnowem i Niepoględziem :)
  • Odpowiedz