Wpis z mikrobloga

@LuckyStrike: @biceps35: @lukasz_chala: To wiele mówi o naszym społeczeństwie ;) ;)

Niestety ale to prawda, portal pokazuje jaki jest przekrój społeczeństwa. Większość to bezmózgi oglądające famemma czy jakieś patostreamy. I to jest naprawdę hobby niektórych ludzi :/ żadnych zainteresowań... Tylko kto naszczał pod siebie i ile razy był najeb$# na streamie, kto wygrał ustawioną "walkę" pseudo gwiazd itp itd. Debile oglądają innych debili i jeszcze znają całe ich życiorysy.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike:
"Mizoginia, rasizm, ksenofobia i hejt to najlepiej sprzedaje się na wykopie."

ja tutaj jeszcze siedzę dla ludzi podobnych do ciebie co mają coś ciekawego do pokazania, opowiedzenia o czymś ze świata lub dziedziny na której się znają. Jak to zniknie... Ja i wiele osób też pożegna się z tym portalem. Mam już po dziuki w nosie pomimo blokady wielu tagów słuchać jak to kobiety to same urwy i podludzie niemające
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johnkashtan: zaraz po tym jak naprawią błąd z YouTube (J'ACCEPTE), przejmowanie kont przez hackera oraz zapętlanie się wpisów

  • Odpowiedz
"Mizoginia, rasizm, ksenofobia i hejt to najlepiej sprzedaje się na wykopie."

ja tutaj jeszcze siedzę dla ludzi podobnych do ciebie co mają coś ciekawego do pokazania, opowiedzenia o czymś ze świata lub dziedziny na której się znają. Jak to zniknie... Ja i wiele osób też pożegna się z tym portalem. Mam już po dziuki w nosie pomimo blokady wielu tagów słuchać jak to kobiety to same urwy i podludzie niemające nic do
  • Odpowiedz
@johnkashtan: znalazl się inteligent szpagatowy.
Idź wstaw jakiś bezbecki obrazek ,,salum alejkum'' z muzułmanami czy wysrywaj durne wpisy na tagu #izrael w stylu

Jak tam konflikt? Zmalau, urus?


To jest dopiero poziom!

#bekazpodludzi

@lukasz_chala:

powinien powstać jakiś subportal dla ludzi, którzy się jarają tym gownem, jakiś "podwykop", "podkop" czy jakoś tak¯\(ツ)/¯


Częśc tymi patolosami się nie jara, tylko oglądają bandę debili jak się okłada i robiu z siebie pośmiewisko. Oczywiście
  • Odpowiedz