Wpis z mikrobloga

Byłem w zeszłym roku w rejonie od Primosten na południe aż do Dubrownika. 2 Tygodnie. W tym roku zastanawiam się na Istrią + Wenencja. Czy był ktoś w tych dwóch rejonach i ma porównanie? Warto tam się wybrać? Wstępnie z tego co patrzyłem to Istria nie jest tak ciekawa jak południe. Czy dwa tygodnei to nie za duzo?
#chorwacja
  • 5
@divoxroy: W Istrii wieje i generalnie w porównaniu do Dalmacji to kiepsko wypada xd 3 dni to dla mnie był max tam xD my łączylismy Słowenię Chorwację i Czarnogórę, co do Wenecji się nie wypowiem. Ale ogólnie jestem zdania ze jak Chorwacja to od Zadaru w dół ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@divoxroy: byłem kilka razy na południu i okolice Makarskiej i dalej jak choćby półwysep peljesac. Byłem też dwa razy na Istrii. Istria ma moc, tylko brak tam plaż rodem z południa. Polecam rezerwat półwyspu kamenjak (wjazd płatny) - to chyba jedyne miejsce gdzie znajdziesz widoki podobne do południa. Po przełknięciu tego masz super region do zwiedzania. Wszystkie atrakcje są blisko siebie bo obszar mały. Cała starówka Puli plus koloseum jest naprawdę
@magicznyfred: Kręci mnie by zajechać do Wenecji, ale w obecnym czasie troszkę utrudnia sytuacja z covidem. Bo musiałbym robić mase testów antygenowych ( na wjazd do Chorwacji, potem na wjazd do Włoch, potem znów na wjazd do Chorwacji)

Oólnie miałem nie jechac do Kamenjak, ale chyba dodam to do mojego planu zwiedzania