Wpis z mikrobloga

#nerf #nerf
Hejka chce kupić małej dziewczynce - 4 lata. Żebyśmy mogli się trochę pobawić. Mam parę pytań do użytkowników tej zabawki:
- Jak to jest bezpieczne? Nie zrobimy sobie krzywdy?
- Jaki pistolet wybrać? Na razie nie chciałbym przepłacać. Coś w miarę prostego i łatwego w obsłudze
- Co z ładowaniem? Widziałem, że jedne są na baterie inne naciągane. Nie wiem co wybrać, bo z naciąganymi dziecko może sobie nie poradzić. Warto o to się martwić?

Najważniejsze pytanie: Który model radzicie kupić?

#zabawki #grybezpradu #dzieci #rodzice #rodzina #zakupy #zonabijealewolnobiega #logikaniebieskichpaskow #pytanie #pytaniedoeksperta
Pobierz Turysta10 - #nerf #nerf 
Hejka chce kupić małej dziewczynce - 4 lata. Żebyśmy mogli ...
źródło: comment_1621063478YQXnELjM6w0VgCSIJIcm4O.jpg
  • 22
@Turysta10: niektore naciagania ciezko chodza. Nie bierz naciagania od tylu, tylko zeby naciagalo sie tak jak na zdjeciu. Te drozsze maja wiekszy zasieg i grubsze strzalki.
Moj jeszcze telewizora nie zniszczyl, szyby nie wybil.
@Turysta10 może najpierw na próbę kup jej pistolet na strzałki. Dzieci są przedziwnymi stworzeniami, czasem cieszą się z byle gówna xD podejrzewam że sam jesteś ciekawy z czym się to je więc kupić możesz i testować na kolegach xD a jak nie masz kolegów to dawaj na pojedynek też se kupię xD
Ale powiedz szczerze, że to bardziej dla tatusia, a nie 4-letniej dziewczynki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kuroszczur:

Masz absolutną rację :-)

Dlatego napisałem:

Hejka chce kupić małej dziewczynce - 4 lata. Żebyśmy mogli się trochę pobawić.


Ja też chce mieć trochę fanu nie tylko sukienki i lalki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Turysta10: Ja mam naciągane, kupiłam dwie sztuki w paczce za niecałe 70 zł. Polecam w opór. Bezpiecznie jak nie celujesz w oko specjalnie ;)
Często znajomi jak przychodzą to ustawiamy sobie cele i strzelamy. Fajne.