Wpis z mikrobloga

@PachneImbirem z własnego doświadczenia, albo gra na żwirze, albo na naturalnej murawie.

Czemu ma chodzić po asfalcie...? Do szkoły przecież w nich chodzić nie będzie, tylko ma jakieś buty na przebranie. Buty po treningu na przebranie i w zwykłych chodnich do domu zamiast ścieranja korków. Jeśli dopiero rośnie to popatrz na allegro za używkami, często można w małych rozmiarach kupić wyższe modele, także nie ma co przepłacać jeśli za moment z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PachneImbirem: to są buty raczej na orlik. Na halę też będą nieodpowiednie, bo będą zostawiać ślady. Generalnie buty do grania na zewnątrz, tam gdzie normalne korki by niszczyły nawierzchnię
  • Odpowiedz
  • 0
@guma888 bo w takim stanie buty, wolę sama wyczyścić, niż mieć jubel w całej łazience a dodatkowo mlody ma zbyt często treningi, żebym mogła pozwolić na zmoczenie - ma jedną parę stricte do tego przeznaczona. :)
No ale jak widać z powyższych komentarzy - moje dziecko nie czyści ŻADNYCH butów, bo chodzi właśnie tylko w tych i innych nie ma. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PachneImbirem: nie to miałem na myśli. Trochę się dziwie, bo mam często styczność z dzieciakami, które są "ofiarami" bo często są wyreczane przez rodziców w najprostszych rzeczach. Wiesz, jak je zmoczy i będzie musiał grać w mokrych, to nastepnym razem będzie uważał, żeby nie zmoczyć ich przy myciu i nie #!$%@?ć ich grajac, lub ogarnąć ile się da na boisku.
  • Odpowiedz