Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Po jakim czasie od #szczepienia wróciliście na #silownia? Miałem szczepienie moderną w środę po południu, wczoraj bolal mnie bark, dzisiaj już prawie tego nie czuje, ale mam podwyższona temperaturę i zastanawiam się czy nie zostać jeszcze w domu. Dzisiaj do zrobienia ciężkie siady

#koronawirus
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeszkadza to nam policja robiąc najazdy na siłownie a nie jakieś szczepionki


@psposki: a co do siłowni to uważam, że powinny być otwarte - i nie w reżimie sanitarnym bo to bzdura tylko z limitami osób ORAZ zbieraniem danych osobowych klientów. Jeden chory i wrzucamy na kwarantannę osoby które ćwiczyły w tym samym czasie

Wilk syty (właściciele siłowni, ćwiczący) i owca cała (bezpieczeństwo epidemiologiczne)
  • Odpowiedz
tak jak piszesz było latem w Niemczech. Bez znaczenia. Tak czy siak od listopada zamknięte.


@DunningKruger: hmm, a nie było tam problemów ze stosowaniem tego wymogu - bo coś mi świta, że się burzono o ochronę danych osobowych/prywatność (a na punkcie tego Niemcy mają fioła)

na pewno to przysporzyłoby klientów siłowniom xD


@biesy: no sorry, ale coś musimy wybrać albo siłownie albo zawalenie się systemu opieki medycznej (który
  • Odpowiedz
to ja poczekam na jakieś badania mówiące o ogniskach koronawirusa na siłowniach ;)


@biesy: jeszcze może z Polski - z frytami do tego?

są badania z Korei Południowej, ze szczegółowym opisem jednego z ognisk w szkole tańca
  • Odpowiedz