Wpis z mikrobloga

Właśnie ukończyłem całe Returnal (secret ending). Co za kozak giereczka to nie mam pytań. Absolutnie wszystko w tej grze mi się podobało (no dobra, może jedyne co mi się nie podobało to fakt, że trzeba dać pleja w rest mode jak chce się kontynuować gierkę). Dla mnie solidne 9/10. Polecam każdemu kto ma ps5!

PS: Udało mi się skończyć grę mając jedynie 14 śmierci. Chyba całkiem przyzwoicie :)

#ps5 #returnal #gry #playstation
  • 12
@majkkali: ja kupiłem wczoraj i pograłem ze 2h. Co chwilę padam ale feeling strzelania jest konkretny i chce się zagrać „jeszcze jeden run”. Trochę mnie martwi, że ten pierwszy biom strasznie ponury. Jest później nieco bardziej różnorodnie czy ciągle ten sam klimat?
@rafalsky023: Tak. Każdy biom jest kompletnie inny i są naprawdę zróżnicowane. Mega klimatyczna gierka. Nie poddawaj się. Jak w końcu załapiesz mechanikę uników i odblokujesz lepsze bronie to będzie coraz łatwiej i przyjemniej się grało. Moje ulubione to zdecydowanie Hollowseeker i Tachyomatic Carbine z leechem + szybkie strzelanie.
@Snaki: nie chodzi o pobór prądu, ale o fakt, że nie lubię trzymać sprzętów w stanie uśpienia. Taki nawyk. Zawsze wyłączam kompa, konsole, itd. W dodatku jak wyszedł PS5 to była masa problemów, bo rest mode brickował ludziom konsolkę, więc się obsrałem też XD