Wpis z mikrobloga

@zastrzeltrzmiela: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10 najlepszych zawodów w 2016

Lista #!$%@? related:

HR Generalist

Product Manager

Asset Manager

Fit-out Coordinator

Key Account Manager

E-commerce Manager

Czy ktoś mi może to #!$%@? wyjaśnić, czy ich #!$%@?ło konkretnie na tych #!$%@? serwisach? Jak można coś takiego #!$%@? opublikować?! Może mieszkam w Polsce B i pracuję w Januszexie, ale takiego bełkotu to dawno nie słyszałem. Po prostu tej Warszawce
@zastrzeltrzmiela Tragedia straszna z tym. Jakieś kadrowe zobaczą ogłoszenia dużych korporacji i same przerabiają po swojemu. I potem masz te wszystkie potworki. Kiedyś to by było ogłoszenie że szukają chłopa do kopania rowów. Teraz to jest młodszy inżynier ds łopaty ( junior shuffle engineer) minimum 5 latach doświadczenia tytuł inżyniera i 4 języki . A Na rozmowie Gdzie się widzisz za 5 lat, jakim owocem się czujesz.
@renifrey: pokaż mi ogłoszenie tego typu do pracy fizycznej xD
Takie pierololo to jest domena gównostanowisk, mało istotnych pozycji do klepania małpiej roboty za półdarmo w korpokołchozach, w zawodach rzemieślniczych nie ma czegoś takiego.

@Cesarz_Polski: ja wiem, że to pasta, ale jeśli ktoś nie wie czym się zajmuje Asset/Product Manager, Key Account Manager albo E-commerce Manager to jest po prostu zacofany i nie ma co się śmiać

@zastrzeltrzmiela: no