Wpis z mikrobloga

Szczepienie na 9:30, pojechałem wcześniej bo nigdy nie byłem na tej Arenie w Suwałkach, organizacja wzorowa, wchodzisz, od razu mierzą temperaturkę, potem idziesz do stolików i wypełniasz kwestionariusz i idziesz z nim do rejestracji, sprawdzają czy wszystko się zgadza i potwierdzają wcześniej ustalony termin, potem idziesz przez tą dużą hale z krzesełkami, która ostatnio była na głównej że to niby miejsca dla oczekujących na sczepienie (g---o prawda, bo to "poczekalnia" dla osób po szczepieniu) i maszerujesz wprost do jednego z paru stanowisk, tam jeszcze robią mały wywiad, mówią co wolno a czego nie , co przyjmować w razie objawów itp i aplikują chipa. Potem na hale z krzesłami gdzie jest ratownik i czekamy 15 min.

Ogólnie jest ok, ręka tylko mnie trochę bolała i włączyła mi się przez chwilę nerwica lękowa bo się za dużo naczytałem o wstrząsach anafilaktycznych itp () ale jakoś się uspokoiłem i wyluzowałem.

Z takich dziwnych rzeczy które się dzieją to tylko zasięg w telefonie mi świruje, ale to widocznie musi się jeszcze dobrze chip zaimplementować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#szczepienia #moderna #suwalki
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lewak2019: @GrayBlacksmith: potwierdzam. Wczoraj szczepiony o 18 dziś czuję się jakbym wczoraj maraton przebiegl i obolaly jak przy ostrzejszej grypie. Poza tym spoko jezeli nie trzeba fizycznie pracowac badz uprawiac jakiegos sportu, Najgorzej usiedziec w fotelu w robocie bo plecy zaraz bola. Oczywiscie u cb moze nic takiego nie wystapic.
  • Odpowiedz
@szoch6: @GrayBlacksmith: 1 dawka pfizera wczoraj o 13:30, wczoraj mnie bolała głowa/ręka po paru h i bardzo senny się zrobiłem. Dzisiaj ręka boli jakby ktoś mi muke sprzedał, ziewam co 20 sekund, wolno mi się myśli i mimo ze nie czuje sie zmeczony to cialo nie wspolpracuje np przy chodzeniu
  • Odpowiedz
@szoch6: o kurde to mnie tylko ręka boli, ale mi babeczka mówiła że jak będzie boleć to ruszać ręką i rozciągać to szybciej ból minie. Poza tym żadnych skutków typu zmęczenie.
  • Odpowiedz
@M4rcinS: właśnie z rana jest na luzie i bardzo szybko to idzie, słyszałem jak ratownik rozmawiał z jakimiś innymi ludźmi którzy ze mną czekali już na hali to mówił im, że to tak falami ludzie przychodzą , raz jest dużo, raz mniej, pewnie wiele też zależy od godzin i od tego jaka szczepionka jest dostępna.
  • Odpowiedz