Wpis z mikrobloga

@lothar: kiedyś spawałem ramę prawdopodobnie u tego gościa https://www.google.pl/maps/place/Kozdra%C5%9B+Jacek+-+Spawanie+Aluminium,+Stale+Stopowe,+Lutowanie/@51.0822355,17.0606949,19z/data=!4m5!3m4!1s0x470fc39c2b48cff5:0xba76d033289442b6!8m2!3d51.0821967!4d17.0596694?hl=pl (zakład był w tym samym miejscu). Robota była mega zrobiona. Mi rama pękła przy główce. Gość nie dość, że pospawał to jeszcze wspawał wzmocnienia pomiędzy rurą dolną a górną. A spawy wyglądały mega.
@xtomekw1976: no wlasnie u niego rowery byly... nie zrobil bo kazal rozmontowac blotniki,naped,linki, kierownice, widelec. Dostal rowery bez kol i sztycy jak chcial i okazalo sie ze mu sie nie miesci i potrzebuje sztycy jednak? Przez ten bezsensowny kurs na tarnogaj, niedorozwinieta komunikacje i ciezka do spelnienia definicje przygotowania roweru chce to zrobic w innym miejscu.
@lothar: Ha! To musi być ten sam gość. Ja to wiozłem samą ramę z Opola, bo w Opolu nikt nie spawał ram. A we Wro najpierw pojechałem do jakiegoś typa w okolicach Opolskiej, to wyjął tylko widelec, nasmarkał i elo. A po wizycie u tego gościa byłłem naprawdę zadowolony. Niestety innych spawaczy nie znam, więc nie polecę.
@lothar: Podobno w środowisku rowerowym znany jest koleś z Politechniki Wrocławskiej, który urzęduje na ul Długiej, do którego ludzie jeżdżą kawał drogi. Nie wiem nic kompletnie bliżej, tylko tyle, że parę osób mnie już o niego wypytywało, gdy jeszcze tam miałem gabinet - ale wiem kogo pytac jbc.