Wpis z mikrobloga

czy ta cena w orange za internet jest już ostateczna? byłem w salonie i pani powiedziała że cena to 79,99 i rzekomo to co jest na internecie jest podana cena bez jakiejś dodatkowej opłaty.
Teraz nie wiem czy to prawda czy po prostu w salonie chcą mi wcisnąć jakąś bzdurę.

Może macie jakieś tipy, żeby coś dobrać za małą cenę, jakiś abonament albo coś co faktycznie będzie się opłacać a nie wziąć na siłę?
#orange #swiatlowody #swiatlowod #orangeinternet #internet
dawid121213 - czy ta cena w orange za internet jest już ostateczna? byłem w salonie i...

źródło: comment_1620912249RW92UN6GBcxQretPeCUG7E.jpg

Pobierz
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@essa121: @oliho: @fenomen12: @oliho: @ofiaralosu: @fenomen12:
Mieszkanie w bloku więc nie powinno być tej dopłaty za jednorodzinne. Nie powiedziała dokładnie o jaką dopłatę chodzi ale to nie są zgody marketingowe i efaktura.
Pani powiedziała mi tak "79.99 zł kosztuje sam internet. Ale jeśli weźmie pan dodatkowo jeden numer z karty na abonament to wyjdzie tyle samo bo naliczy się rabat z Orange love"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szynk44: no tak, ale mówię do kobiety "a co jeśli wziąłbym sam internet, bez telefonów, telewizji sam najwolniejszy internet" i otrzymałem odpowiedź że cana taka sama jak ten love z abo
@dawid121213: Dodatkowa oplata to jest marketingowa i za fakture elektroniczna, 5 + % PLn ale to chyba juz ktos napisal. Niech sobie sprawdze jaka bedzie roznica jesli sprawdze z Orange Love o znajomego ktory moze zamowic na domek jednorodzinny z POPC ale nie Orange.