Wpis z mikrobloga

Naprawdę podziwiam was, że szczepicie się każdą szczepionką, którą rząd akcepuje, a w innych krajach są zabronione xD przecież ten rząd to banda osłów, a "lekarze" którzy im doradzają mają gówno do gadania, jeśli nawet któryś z nich by miał inne zdanie to w moment by go zlinczowali. Ten rząd już tyle #!$%@?ł i możliwe, że za kilka lat będą jaja z którąś ze szczepionek. Jeszcze bardziej bawią mnie baranki co dają wszczyknąć sobie co niedzielski im każe po czym wpadają na tag i cisną takim jak ja od idiotów i szurów xD Dużo zdrowia wam życzę, a przyda się
#koronawirus
  • 48
  • Odpowiedz
Naprawdę podziwiam was, że szczepicie się każdą szczepionką, którą rząd akcepuje, a w innych krajach są zabronione xD


Każda zaakceptowana przez "ten żont" szczepionka, a zabroniona przez inne kraje, została również zaakceptowana przez setkę innych krajów. Kaczafi strong.

przecież ten rząd to banda osłów, a "lekarze" którzy im doradzają mają gówno do gadania, jeśli nawet któryś z nich by miał inne zdanie to w moment by go zlinczowali.


Całe
  • Odpowiedz
zaufaj naukowcom, zaufaj lekarzom szurze!!!! Załóż maskę!


@Galkovsky: wyłoncz tv, włoncz myślenie. Slłuchaj mnie!!!

Zawsze bawi gdy random z internetu uważa się mądrzejszy od lekarzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Banek5000: widać jakimi autorytetami są ci pożal się Boże lekarze XD co chwile inne wytyczne, zmieniają zdanie jak skarpety.
Potem idziesz do takiego ancymona i się dziwisz, dlaczego twoje leczenie się przeciąga i musisz zaliczyć przynajmniej 5 specjalistów, zanim rozwiąże się twój problem. A najbardziej to się kompromitują specjaliści typu prof. Gut XD
Gość ma tytuł profesora, a gada takie bzdury, że sam się w tym nie potrafi odnaleźć. Dziwicie
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: zwłaszcza jak co chwile lekarze zmieniają zdania i sami mieszają się w tym co mówią xDD

Gówno nie stwierdzenie faktu, kto nie chce się szczepić, ten się nie szczepi, a kto chce, ten się szczepi i #!$%@? wszystkim do tego, jedni warci drugich ale Ci drudzy to chyba więksi idioci - #!$%@?ą w siebie wszystko byle im to gościu z papierkiem zaleci
  • Odpowiedz
widać jakimi autorytetami są ci pożal się Boże lekarze XD


Stary, trzeba było nie kończyć podstawówki tylko wbijać na lekarski na UM xD Pokazałbyś im ze szwagrem jak się ludzi leczy, a nie!

co chwile inne wytyczne, zmieniają zdanie jak skarpety.


Pojawiła
  • Odpowiedz
Naprawdę podziwiam was, że szczepicie się każdą szczepionką, którą rząd akcepuje, a w innych krajach są zabronione


@Eleganckikapelusz: Ryju, przecież nie szczepimy się sputnikiem ani sinovakiem tylko przebadanymi i zaakceptowanymi szczepionkami.
  • Odpowiedz
widać jakimi autorytetami są ci pożal się Boże lekarze XD co chwile inne wytyczne, zmieniają zdanie jak skarpety


@Galkovsky: kto zmienil zdanie? od poczatku bylo powtarzane DDM, nic pod tym wzgledem sie nie zmienilo. tak samo jak od poczatku powtarzane bylo ze prawdopodobnie szczepionka jest jedynym wyjsciem. wytyczne nie maja nic do czynienia z lekarzami, nawet ci ktorzy sa czlonkami rady mowili niejednokrotnie ze ich opinia jest ignorowana przez rzad
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: najgorzej i tak jest, jak ktos z wyksztalceniem po uniwersytecie medycznym neguje działanie szczepionek i łapie wszystkie się wszystkich fake news, jakby były prawdziwe :|
  • Odpowiedz
@Eleganckikapelusz: ej, mordo. A przeczytałeś chociaż ten artykuł? XD


@Gargris: a wiesz że ja 2 swoim ubezpieczeniu na życie mam takie same zapisy?
Nie wypłacą jeśli śmierć, wypadek lub nagłe zachorowanie nastąpiło wskutek "poddania się eksperymentowi medycznemu"
  • Odpowiedz