Wpis z mikrobloga

Naprawdę podziwiam was, że szczepicie się każdą szczepionką, którą rząd akcepuje, a w innych krajach są zabronione xD przecież ten rząd to banda osłów, a "lekarze" którzy im doradzają mają gówno do gadania, jeśli nawet któryś z nich by miał inne zdanie to w moment by go zlinczowali. Ten rząd już tyle #!$%@?ł i możliwe, że za kilka lat będą jaja z którąś ze szczepionek. Jeszcze bardziej bawią mnie baranki co dają wszczyknąć sobie co niedzielski im każe po czym wpadają na tag i cisną takim jak ja od idiotów i szurów xD Dużo zdrowia wam życzę, a przyda się
#koronawirus
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

według mojego TU, a dokładniej agenta to szczepionka nie jest eksperymentem medycznym


@Gargris: z tego zrozumiałem, że też cię to dotyczy. Skoronie nie masz takiego wyłączenia to super
  • Odpowiedz
@Gargris: @kryptonim_putas: ja tam jestem raczej za szczepieniami, ale nie przeginajcie w drugą stronę. PiSiory nei były w stanie niczego zrobić dobrze, wszystko czego się łapią nie działa, a sasin to gówniany midas i trzeba pamietać o wyborach korespondencyjnych, a eksperci nie chcą realizować ich programu. I uważacie, że akurat ze szczepieniami niczego nie #!$%@??

Przecież to byłby cud jak tam nie wyjdzie za jakis czas jakaś afera,
  • Odpowiedz
@JimNH777:

ty serio tak bezrefleksyjnie łykasz wszystko co ludzie piszą na wykopie? Postaci z kreskówek dla dzieci są mniej jednowymiarowi niż ten pis, którym was straszą. Ludzie psioczą na Wiadomości po czym łykają jak pelikany ich lustrzane odbicie...
  • Odpowiedz