Wpis z mikrobloga

@Andain: lol, nie wiem. Ale przez reaserch z twojego powodu, udało mi się znaleźć, że dawny mąż Kotulanki, z którym się rozwiodła w 1992 ma na nazwisko Sas-Uhrynowski, tak samo jak jej dzieci. xD
  • Odpowiedz
@Andain: @galileon: ten Jacek Sas-Uhrynowicz od Kotulanki to dzisiaj dziany biznesmen od sieci restauracji Tel Aviv Urban Food, rocznikowo pasowałoby, że Maurycy mógłby być jego synem z drugiego małżeństwa, być może to nazwisko, którym się wcześniej posługiwał to panieńskie matki, no i Maurycy studiuje aktorstwo, wiec tu też jest jakaś poszlaka, ale to wszystko domysły, bo twardych dowodów raczej brak
  • Odpowiedz
  • 0
O tym samym pomyślałam, że to może być syn z drugiego małżeństwa. Może się czegoś jeszcze doszperam. Gdyby to była prawda fajnie, że się z tym nie afiszuje, kilku z HP bym znalazła co by chcieli tym coś ugrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ddonewry927: jeszcze jedna hipoteza, jaka przyszła mi do głowy to taka, że mógł być nieślubnym albo z pierwszego małżeństwa matki, w papierach miał Kostmanowicz, a dopiero później uznał, że może lepiej zmienić na nazwisko nowego "ojca", który w takiej sytuacji byłby nie tyle jego biologicznym ojcem, co ojczymem
  • Odpowiedz
@edenmar: Najprawdopodobniej jego dwie siostry to Julia i Karolina. Też mają na nazwisko Kostmanowicz. W listopadzie 2019 zmarła ich mama. Więc chyba po jej śmierci zmienił nazwisko (może na panieńskie matki)
  • Odpowiedz
@galileon : ma siostre Karoline o Julii nic nie mówił i mama ma na imię Ania opowiadał na live o tym Bibi że zrobili mamie prezent w grudniu chyba na tym co zamawia się życzenia i oni zamówili od Pawlikowskiej dla mamy i się cieszyła
  • Odpowiedz