Wpis z mikrobloga

@syn_admina chciałem ten tablet albo do ogladania jakiś filmów albo miałem też w planach zamontować go w samochodzie i działał by jako nawigacja system multimedialny ale no jak widze jak to narazie działa to pomyślałem że coś w stylu "lubuntu" ktore instaluje sie na stare komputery z windowsem i jako tako to działa. I właśnie zastanawiam sie czy jak wgram ten system to będzie zauważalna różnica
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KeepCalmBR0: no to nie jest jakieś mega trudne, najpierw musisz wgrać najnowsze TWRP (zastępujące oryginalny tryb Recovery) z odpowiedniego wątku na forum a potem już z niego wipe i instalacja dwóch zipów, to właśnie gość tam robi. Gappsy możesz wziąć w wersji Pico. Dziwne że w lapku nie masz czytnika SD, ale przecież zawsze możesz kartę wsadzić do tabletu, wgrać te odpowiednie paczki z kompa przez kabel i już.
  • Odpowiedz
@KeepCalmBR0: spoko, po prostu wszyscy się przyzwyczailiśmy do współczesnej wdajności telefonów i teraz taki tablet powoduje dyskomfort.

możesz spróbowac jak chłopaki radzą coś lżejszego wrzucić, ale dupy nie będzie urywać. generalnie taka trochę emerytura jak oglądanie filmów czy cos
  • Odpowiedz
no będę próbował ale tak czy siak wydaje mi sie że pomysł z tym do samochodu nie wypali bo przeciez to 1gb ramu nie utrzyma map , muzyki i co jescze chciałem to kamerke z tego zrobić no ale chyba się przeliczyłem nie wiedziałem nawet że ten tablet ma tyle lat . Co będe chciał osiągnąć to żeby to jako tako płynniej chodziło niż teraz ale jak udało mi sie jakiś filmik
  • Odpowiedz