Wpis z mikrobloga

Znacie jakiś dobrych ortopedów na terenie #rzeszow lub #krakow którzy specjalizują w ortopedii narządów ruchu, w tym przypadku chodzi o kolano?
Chodzę do jednego już dwa miesiące i jedyne co powiedział to, że lekko przeciążone i żeby nie biegać, a nie biegam od grudnia, a wciąż czuje ból :(

#bieganie
  • 29
@matid28: idź do lekarza sportowego do Sportmedu na skrzyżowaniu Langiewiecza z Witosa (nazwiska niestety nie pamietam). mi lekarze mowili to samo co Tobie, a nawet slyszalem wyrok ze nigdy sportu juz uprawiac nie bede mogl, poszedłem tam i naprawił mi kolano w dosłownie 5 minut.
@derincon powiedział że to przeciążenie i żebym brał structum i smarował fastumem jak będzie boleć xd plusem jest tego wszystkiego to że wszystkie koszta pokryło ubezpieczenie Luxmed
Rzecz która przykuła moją uwagę była taka że jak dostał prześwietlenie i rezonans to nawet nie rzucił okiem na zdjęcia tylko od razu do opisu badani
@derincon
@matid28: u mnie to samo zrobił i dał skierowanie do szpitala. Jeśli masz wykupiony pakiet luxmedu, to ja ide do Jakuba Cetnarskiego, który kilka lat temu był drugim lekarzem w Wiśle Kraków i specjalizuje się w kolanach itd.