Wpis z mikrobloga

@lenovo99: Zaraz jak wrócisz do domu, to bierz ketanol. Mi starczał na kilka godzin, ale to co ja odczuwałem, nie nazwałbym bólem, tylko dyskomfortem. Niemniej, na noc też cukierek wlatywał ( ͡° ͜ʖ ͡°) i Tobie też to polecam. Tydzień i będzie wszystko lajt. Mnie być może też czeka wyrywanie ostatniej ósemki, wszystko się okaże. Trzymam kciuki żebyś nie odpłynął, a Ty trzymaj za mnie, żebym dostał
@lenovo99: nie stresuj się na zapas, ja miałem przez godzinę wyciąganą jedna ósemkę w kawałkach, rozcinania szarpana itp, potem 0bolu, zero opuchlizny NIC kompletnie, gdyby nie dziwne uczucie braku zęba to bym nawet nie wiedział że byłem na wyrywaniu.
@lenovo99: Ja jestem właśnie 7 dzień po ekstrakcji dwóch z jednej strony (pozostałe dwie też już usunięte) i nadal ledwo żyje. Ci co mówią, że luz, zero bólu to są osoby które ósemkę miały wyrywaną (taką która już wyrosła). A Ty piszesz o chirurgicznym usunięciu więc pewnie nie wyrosły. To zupełnie inna historia. Życzę nie połamanych korzeni, nie przerwanych zatok, nie uszkodzonych nerwów. Wszystko będzie dobrze, eludrilem extra płucz.
@lenovo99: to wcale nie jest takie straszne, bólu nie czuć tylko dyskomfort i opuchliznę tak jak pisali wyżej. Przez kilka dni uważaj co jesz, żeby nic się nie dostało do rany (ja nie wszystkie miałam szyte). Ja miałam jeszcze dwie dziewiątki przy okazji wyrywane (_ )
@anamericantail: lenovo99: ja miałem chirurgicznie usuwaną 9 :) i dodatkowo dwie 8 przed założeniem aparatu. Z tego co pamiętam to z bólem nie było tak źle, jeden dzień po zabiegu może bolało. Najgorsze dla mnie w tym wszystkim było to, że kilka następnych dni byłem na jogurtach i papkach.
@Tomus88: @loginna: @anamericantail: @Starystarej: @sprzedalem-psa-chinczykom: @ElvishKing: @obuniem: @mlodyernest: @rainbow_kommando: @twoheadedboy:

Ja już po wyrwaniu ósemki () Nic nie bolało, i już wróciłem do domu chillować przed konsolą.
1 z 3 zębów usunięty. Byle teraz nie bolało i będzie gitara. Pozdrawiam was mirki i życzę dobrego dnia.