Wpis z mikrobloga

Cześć.
Szukam nowego telefonu. Aktualnie mam Xiaomi Redmi Note 5.
Szukam telefonu do 1000-1500zł. Im bliżej 1000 tym zdecydowanie lepiej.

- dobry aparat na dzień - nie jestem profesjonalistą ale lubię mieć dobry aparat i ładne zdjęcia - przyroda, góry
- dobry tryb nocnych zdjęć - zależy mi na zdjęciach gwiazd - więc długie naświetlanie
- dobry tryb slow motion
- stabilizacja nagrywania/zdjęć
- bateria min 5000mAh
- płynność działania - w gry nie gram, ale żeby apki odpalały się zadowalająco szybko i aby telefon starczył na min 2 lata. Zazwyczaj do 3 lat telefon oddaję mamie więc chciałbym aby jeszcze te kilka lat po mnie telefon działał
- dobry zasięg - z tego na ile wiem, że czasem telefony na nasz kraj mają słaby zasięg bo jakiś częstotliwości krajowych nie posiadają
- NFC - ale dam radę przeżyć bez tego w ostateczności
- wsparcie w przyszłości

Wstępne modele:
1/ Xiaomi Redmi Note 10 Pro - tutaj opinia, że podobno łamliwy? Tylko zastanawiam się co musiałbym zrobić żeby go złamać upaść z nim na ziemię?
2/ POCO X3 Pro - zastanawia mnie aparat czy jest wystarczająco dobra nawet z GCam?
3/ Samsung Galaxy M31s

#smartfon #telefony #xiaomi #samsung
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gorthin: nie wiem co ludzie chcą od tego poco x3 pro. Jak dla mnie aparat jest poprawny. Do pstrykania widoczków na wycieczce się nadaje. Filmy są gorsze od zdjęć.
  • Odpowiedz
@Ramone: Tylko to mnie zastanawia jeśli chodzi o ten telefon. Jeśli byłbym pewny tego aparatu to bym brał ten.
Na mgsm.pl sprawdzałem zdjęcia z galerii użytkowników POCO i Redmi. Trochę bardziej podobają mi się zdjęcia Redmi.
  • Odpowiedz
@cvbnm: też biorę to pod uwagę. Jeszcze nie wybrałem. Jeszcze ma być premiera note 10 ultra tylko nie wiem czy będzie w Polsce. W Chinach chyba 26 maja będzie. Poczekam jeszcze trochę.
  • Odpowiedz