Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 42
190 774 + 102 = 190 876

Pierwsza w tym roku setka zaliczona. Plan był prosty - na północ z wiatrem po asfaltach, powrót pod wiatr szutrami przez las. Trasa jednak układana pod #kwadraty, więc dużo wybijających z rytmu nieoczekiwanych skrętów w polne drogi i leśne dukty istniejące wyłącznie na mapach. Krótko przed wyjazdem decyzja o powiększeniu kwadratowego planu o jeden dodatkowy, ale żeby nie modyfikować trasy, dodałem go jako waypoint na mapie. Ostatecznie go przegapiłem, ale w porę zorientowałem się i wróciłem po niego.

Celem wyjazdu były kolejowe atrakcje okolic Kwidzyna, czyli most kolejowy nad Kanałem Palemona (LK 218) oraz podmyte tory przez pęknięty rurociąg (LK 207). Udało się zaliczyć obie.

Niestety nie udało się dotrzeć do ostatniej atrakcji na trasie, czyli ukrytego w lesie pomnika przyrody w formie dwóch splecionych ze sobą drzew. Następnym razem. Nie doszacowałem też ilości wody potrzebnej na trasę. 1,75l nie wystarczyło i kiedy byłem w środku lasu, 10 km do najbliższego sklepu zacząłem odczuwać objawy odwodnienia - pulsujący ból głowy i nagły odpływ sił. Sytuację uratowała butelka wody gazowanej ukryta pod drzewem przez pracowników leśnych w pobliżu niedawnej wycinki. Po 20 minutach poczułem napływ sił, który pozwolił na pokonanie ostatnich 20 kilometrów w całkiem żwawym tempie.

Max square: 16x16
Max cluster: 557 (+49)
Total tiles: 1160 (+29)

#rowerowyrownik

Skrypt | Statystyki
the_red - 190 774 + 102 = 190 876

Pierwsza w tym roku setka zaliczona. Plan był pr...

źródło: comment_1620741564qRqkJYyPa4fw2BxG810fC0.gif

Pobierz
  • 6