Wpis z mikrobloga

@Czarny_Klakier: bo na ostatnim robi się izolację na zasadzie 2 płyt betonowych, pomiędzy którymi jest pusta przestrzeń. Wtedy górna płyta może się nagrzewać mocno, a druga pozostaje chłodna. Dlatego w nowym budownictwie nie jest tak gorąco/zimno jak większość opisuje. Ogólnie radzenie się na mirko czy na wykopie to słaby pomysł, większość tutaj to biedaki mentalne, które wiedzę czerpią z opowieści starego pijanego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mia900: Jeżeli widok z okien jest na inny blok, czy zwykłe podwórko, albo nie stanowi to dla ciebie wartości, to tylko 1. Blisko do gleby, masz gdzieś awarie windy, jak przyjdzie po ciebie milicja to wyskoczysz i się nie zabijesz, może nawet nie połamiesz. Jest jednak na tyle wysoko, że ojszczypłoty z poziomu ulicy nie zaglądają przez okna, a gdyby miało się okazać, że projektant/wykonawca kanalizacji coś #!$%@?ł i kible
  • Odpowiedz
@Mia900: ja wziąłem 3., optymalne ciepełko, w razie awarii windy nie trzeba zasuwać zbyt wysoko, przy remontach da radę coś wtargać po schodach. Odradzam parter ze względu na hałas na klatce (największy ruch, gadki przy windach) i najwyższe - nie zawsze można zamontować klimę ze względu na ingerowanie w elewację i przy remoncie jest upierdliwe zasuwanie na samą górę.
  • Odpowiedz
@Mia900: ostatnie zdecydowanie. Wolę się topić w upale niż słuchać przez całe życie tupania, stukania, upadania przedmiotów na podłogę.

Na upały klima.

Jak dach przecieka to od czegoś są ubezpieczenia i fundusz remontowy.

Bierz takie gdzie masz jak najmniej sąsiadów dookoła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mia900: przy ostatnim trzeba jeszcze brać pod uwagę przeciekający dach ;) tak wiem nie powinien, ale jednak super często się zdarza że jednak przecieka szczególnie w nowoodanych budynkach.
  • Odpowiedz