Wpis z mikrobloga

XD Z dupy wysłałem zgłoszenie na staż do comarchu xD napisałem testy, które były tragiczne xD i dzisiaj dostałem wiadomość, że zakwalifikowałem się dalej do rozmowy rekrutacyjnej, ktoś wie jak to będzie wyglądać? Normalna rozmowa, czy jak to w comarchu będą jakieś czary?

I serio proszę bez śmieszków, że hehe comarch xD dobrze wiem jakie są opinie, ale gdzieś trzeba zacząć ¯\_(ツ)_/¯

#programowanie #java #comarch
  • 35
  • Odpowiedz
@notedeagle: mój kumpel robił kalkulator liczący pierwiastek na zadaniu rekrutacyjnym. Ale to było z 15 lat temu.

Ale to comarch tam możesz się spodziewać wszystkiego xD
  • Odpowiedz
serio proszę bez śmieszków, że hehe comarch xD dobrze wiem jakie są opinie, ale gdzieś trzeba zacząć ¯_(ツ)_/¯


@notedeagle: #!$%@? na opinie, rób swoje i żyj jak Ci się podoba
  • Odpowiedz
I serio proszę bez śmieszków, że hehe comarch xD


@notedeagle: ale czemu ktoś z ciebie ma się śmiać? Comarch to idealna firma, żeby popracować na 4 i 5 roku na 2/5-3/5 etatu, zarobić trochę kasy i tyle.
Śmiać się z ciebie będziemy, jak po tych 2 latach nadal będziesz chciał w tym gównie pracować.
  • Odpowiedz
@notedeagle #!$%@? się znam na informatyce, ale chyba nic tak nie uczy roboty, jak robota ¯_(ツ)_/¯ Tak jak napisałeś, od czegoś trzeba zacząć, a przecież nikt Ci tam nie będzie kazał siedzieć dożywotnio, tylko jak będzie #!$%@? to posiedzisz z rok i możliwe, że znajdziesz już coś bardziej ludzkiego. Postaraj się wynieść z firmy jak najwięcej, różne projekty, szkolenia, rzutniki, zszywacze, długopisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@notedeagle: 5 lat tam przepracowałem w różnych działach. Wszystko zależy do jakiego działu, na jaki zespół i na jakiego przełożonego trafisz. Nawet fajne projekty robiłem, poznałem sporo osób z którymi mam nadal kontakt. Jak dla mnie bardzo pozytywny okres w karierze, szczególnie na początek.

Co do samej rozmowy to też zależy pewnie na kogo trafisz, ale raczej powinna być normalna rozmowa o tym co robiłeś, co umiesz i co byś
  • Odpowiedz