Wpis z mikrobloga

Witam,
Czy ktoś pracuje lub miał przyjemność pracować w PKP Informatyka (chodzi głównie o sieci). Mam kilka pytań, jeśli ktoś nie chce tutaj pisać prosiłbym PW:
- jak wygląda organizacja w firmie w poszczególnych zespołach
- możliwości rozwoju
- jak wygląda współpraca z innymi ludźmi, zespołami
- jakich zarobków mógłbym oczekiwać (moje aktualne doświadczenie 1.5 roku w międzynarodowej firmie na incydentach - głównie switche i routery Cisco/Juniper)
- o co pytają głównie na rekrutacji
- czy są jakieś wypracowane procedury, procesy czy raczej bałagan i nie wiadomo kto za co odpowiada itd.
- jak patrzą inni pracodawcy na doświadczenie po PKP Informatyka

To chyba na razie tyle. Dzięki.

#sieci #informatyka #pkpinformatyka #pkp #pracait #praca
  • 6
@MReX_: Nie wiem, ale wrzucę fragment kodu strony IC, może trochę ci coś powie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

function czyWybranoPsa() {

var isPies = false;
var bil_dod_psy_arr = [17, 18, 19]; // psa, psa-asystenta, psa-przewodnika

$(".bilet_dodatkowy").each(function(idx, elem) {
if (bil_dod_psy_arr.indexOf(parseInt($(elem).val())) > -1) {
isPies = true;
}
});

return isPies;
}

return {
odblokujZablokujWieleZnizekDlaWLBC:odblokujZablokujWieleZnizekDlaWLBC,
showOkienkoModalne:showOkienkoModalne,
ustawLiczbeNJesliNieWybranoZnizkiWymiana:ustawLiczbeNJesliNieWybranoZnizkiWymiana,
ustawMaxLiczbeLozekDlaPrzedzialu:ustawMaxLiczbeLozekDlaPrzedzialu
}
@Pyrpyrpry: szczerze nie łączyłbym tych dwóch rzeczy - sam dobrze wiem jak funkcjonuje PKP, jeśli chodzi Ci o przejazdy
@SKYFander: programowanie to nie mój dział, ale w sumie śmieszne xD Mam nadzieje, że w sieciach nie działają tak na odwal się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MReX_: gdzieś czytałem, że straszny beton "na górze", wzajemne lizanie się po siusiakach znajomych, znajomych królika, znajomych znajomych itp, uważanie na to co sie mówi, komu, kiedy...