Wpis z mikrobloga

@rychu-petru: nie, w pokoju, w którym siedzą wietrze tylko gdy są zamknięte w klatce, a raczej nie wypuszczam ich do innych części mieszkania, bo nie chce żeby syfili.

@Pangia: mówi "chodź", "daj buzi" i robi "akuku", ale nauczyła sie tego od Maćka i niestety po mnie nie powtarza tak jak on, wiec ciezko złapać jak coś gada
  • Odpowiedz
@Michael_Scott: I tak bal bymsie trzymac w domu, ze odfruna przez chwile nie uwagi. Fajne stworzonka, widzialem na zywo w uk takie papuzki w zoo to ino przypal, bi co chwile darly morde fuck you :). Z telewizora pewnie tez sie ucza
  • Odpowiedz
@rychu-petru: nie no, ja tez mam fioła na tym punkcie. Czasem z przyzwyczajenia jak jestem u kogos w domu to patrze czy okna nie są pootwierane XD O ile wierze, że Maciek po ucieczce by jeszcze może wrócił jakbym go wołał, o tyle Kasia jest dzikusem i pewnie bym jej nie odzyskał. Na szczęście jakoś bardzo nie pchają się za drzwi, Maciek ze dwa razy uciekł do salonu nieproszony, ale
  • Odpowiedz
@Michal0173: napisałem wyżej. Ona powtarza po Maćku, nie po mnie tak jak on, wiec ciezko u niej wywołać to żeby coś zaczęła gadać. Czasem bez kontekstu powie "chodź" albo "akuku" robi, ale ciezko to złapać, bo nie chodze z gopro na głowie zeby wszystko nagrywac XD
  • Odpowiedz
@Michael_Scott: takie gupie pytanie, bo pewnie nie raz na nie odpowiadałeś, idzie sie do ich odgłosów przyzwyczaić i czy mocno dokazuja? Srają w jakimś konkretnym miejscu czy musisz b---y sprzątać losowo?
  • Odpowiedz