Wpis z mikrobloga

  • 195
W jaki sposób chciałes pomóc wieprzu, skoro nie przyznawales się do doświadczenia, tylko udawałeś prawiczka? Czy był choć jeden stream w którym nie narzekałeś na bycie samotnym prawiczkiem tylko próbowałeś pokazać jak podrywać laski przy pomocy charakteru?
Hajs się skończył to nagle robi z siebie ofiarę menda jedna xd
#przegryw #wykopekbordo #wykopek
Lucider5 - W jaki sposób chciałes pomóc wieprzu, skoro nie przyznawales się do doświa...

źródło: comment_1620607007lgkW1gPsHoqejfehpFYHZV.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sperrdifferential: @Lucider5: sorry ze to pisze ale on ma racje , wykop to nie miejsce na użalanie się od lat nad sobą i szukanie tutaj gorszych od siebie byle poprawić swoje życie . Już przez te lata chodząc co 3 dni na siłownie zmieniłbys zdanie o sobie ale racja lepiej się obwiniać i innych . Jak już powiedziałem wcześniej założyciel alibaby nie wyglada na chada śle dzięki swojemu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
nie poglądami, ale zgodne z obserwacja rzeczywistości.


@Lucider5: no to coś kiepsko tą rzeczywistość obserwowaliscie skoro nie zauważyliście że coś w całej sprawie śmierdzi xd
  • Odpowiedz
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: Ten cały zespół aspangera to bardziej wychodzi na winę w wychowaniu rodziców albo środowisko dookoła k pewnie napisałbyś ze o bo ty miałeś zajeviste dzieciństwo . Po chuju zajjeviste od urodzenia rodzice alkoholicy woascieciele gospodarstwa rolnego składającego się z 8 kur 4 świń i 2 krów k---a i wiecznie wyśmiewany od całej podstawówki do gimnazjum od Bamberow i ze stary znowu pił wino pod sklepem . Masz racje miałem
  • Odpowiedz
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: To ustalcie jedną wersje może swojej ideologii bo do tej pory czytałem tylko o nienawiści.

Dlaczego uważasz że to my was nienawidzimy? Nie jesteście warci rozmyślania nad wami dłużej niż 30 sekund i traktujemy was jak śmierdzące powietrze.

Przyczyną jest wasze lenistwo i ciągłe narzekanie. Normalni ambitni i pracowici ludzie właśnie tym najbardziej gardzą, a nie tym czy macie zakola czy nie.
  • Odpowiedz
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: nic takiego nie powiedziałam. Musisz mieć małego czy coś, że cały czas p--------z coś o jakichś zdradach. No jak jesteś beznadziejny to wiadomo, że nikt z tobą nie wytrzyma. I uwaga, nie popieram i nie usprawiedliwiam zdrad. Tylko pisałam, że dalej można mieć laskę wyglądając jak g---o. Bo ludzie mają różne gusta.
  • Odpowiedz