Wpis z mikrobloga

Może to nie jest nowe Audi czy wypłata 15k, ale 28 lub 29 sztuk pisklakow, jak na pierwszą inkubacje całkiem spoko, małe nioski Rosy i Leghorny a nawet 2 po zielononozce się trafiły. We wtorek powinny mi przyjść jaja Brahmy olbrzymiej i zaczynam zabawe od nowa. Planuje w tym roku zasadzić jeszcze 41 sztuk wayandotte czarnołuskowanej i tyle samo bojowców malajskich. Jak zdążę to wsadze jeszcze faverole łososiowe, jeśli macie jakieś propozycje na kolejną rasę to możecie się udzielać w komentarzach, chętnie poczytam.
#chwalesie #rolnictwo #rolnikszukazony #kury #smiesznypiesek
Pobierz MateuszWajchePrzeloz - Może to nie jest nowe Audi czy wypłata 15k, ale 28 lub 29 sztu...
źródło: comment_1620570108eeK8Q4InMHvHGe4l3yMkQJ.jpg
  • 9
@damian19321 od tego mam fachowca w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) tzn mieszkam z babcią i mamy podział ról- ja zajmuje sie psami, ona kurczakami. Generalnie to musisz zadbać o to żeby była w miarę wysoka temperatura- inkubacja jaj przebiega w temp. bodajże 37,9 °C więc po wykluciu też muszą trafić do w miarę ciepłego miejsca- pod żarówkę "kwoke", naturalną kwoke lub jak u mnie (gdy jest
Pobierz MateuszWajchePrzeloz - @damian19321 od tego mam fachowca w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) tzn miesz...
źródło: comment_1620807522mkq9EQocO1LQ89jm2YPWV5.jpg