Wpis z mikrobloga

#gaminate #alcar #kfd #nootropy #monster #kofeina

Odżywki GAMINATE gamer gracz gracza gier gaming MM

@Gaminate Od Gaminate jest lepszy każdy energetyk, natomiast w reklamach pokazywane jest kompletnie coś innego. Tak się zastanawiałem, kto tworzył skład produktu i przeczytałem, że sam założyciel... Któremu jak widać brakuje wiedzy dot. Suplementów. 1. Po co obok kofeiny jest dodawana guarana? Jest to bez sensu, gdybyście dodali 200mg guarany to bym zrozumiał, ale dodaliście 178mg kofeiny i uważacie, że nie nastąpi spadek energii? U mnie po takiej dawce serce szybciej pracuje + mam nadpotliwość rąk. 2. Czy wiecie co to jest Acetylo-cholina i cholina? Kofeina, Acetylo-L-karnityna, bacopa monnieri syntezują acetylo-cholinę oraz syntezują/wychwytują cholinę z pożywienia. Ludzie normalnie zastanawiają się, czy np. Łączyć bakopę z acetylo-choliną ponieważ może wystąpić nadmiar choling w organizmie... A Wy robicie tak, że łączycie te 3 substancje i jeszcze Dodajecie oddzielnie cholinę.. Jak nietrudno jest się domyśleć, w łatwy sposób można wywołać nadmiar choliny i acetylo-choliny. Cholinę powinno suplementowac się tylko wtedy, jeśli występuje jej niedomiar w pożywieniu! 3. W reklamie usłyszałem, że "bakopa to jest to, co daje kopa" - bakopa wykazuje działanie uspokajające, więc bez komentarza 4. Mam 23 lata, dobrze się odżywiam i regularnie ćwiczę, natomiast po wzięciu drugiego dnia gaminate odczułem spadek wydolności oddechowej, a samo przejście się po schodach spowodowało nagły wzrost pulsu z 80 do 120. Samo przejscie się po schodach, rozumiecie? Normalnie puls 120-135 osiągam na treningach interwałowych, a nie po chodzeniu po schodach...
  • 10