Wpis z mikrobloga

Jestem homofobem, nie popieram osób homoseksualnych, nie twierdzę aby należały im się jakieś przywileje, śluby cywilne, niższe raty kredytu, adopcja dzieci itp.

Oczywiście wszystkie lewaki których znam atakują mnie mocno za bycie homofobem.

Jednocześnie sami pozostają homofobofobami, są wobec mnie uprzedzeni, traktują z pogardą, są wobec mnie tacy sami jak ja wobec osób homo. Różnica jedyna jest taka że ja nie uważam aby bycie jakimkolwiek "fobem" było złe, natomiast oni ta, jednocześnie będąc niesamowitymi homofobofobami, czym burzą podstawowe założenie swojego utopijnego świata gdzie każdy każdego akcpetuje.

Hipokryzja level lewaki

#teczowepaski #lgbt #bekazlewactwa #lewica #lewackalogika
  • 53
  • Odpowiedz
@Kamkam55: W terminie homofobia chodzi o to, że boisz się ludzi homo. Także Twoi znajomi nie są homofobami tylko heterofobami co najwyżej XD
  • Odpowiedz
  • 1
@Kamkam55 skończysz zawodówkę, pójdziesz do pracy, odetniesz się od rodziców i będziesz mógł przestać udawać ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:❤️
Najpierw potajemne spotkania po pijaku, później co raz bardziej otwarcie aż w końcu znajdziesz sobie chłopaka i zamieszkacie razem () pozdro Miras!
  • Odpowiedz
@Kamkam55: To ja Ci odpowiem. Tylko na starcie chciałbym, abyś osoby homo nie kojarzył z tym, co pokazuje TVP i też nie brał za przykład największych wykolejeńców (tacy też są).
Paradowanie z pluszowym #!$%@? czy robienie obscenicznych „happeningów” to nie jest reprezentacja i obraz 100% społeczności homo.
I chciałbym, żebyś miał to na uwadze, w przeciwnym razie jakakolwiek dyskusja nie ma sensu.

Podstawowym problemem bycia homo w Polsce to brak podstawowych praw administracyjno-prawnych, które posiada osoba hetero. Brak możliwości zalegalizowania związku implikuje wiele rzeczy:
- podatki (brak możliwości
  • Odpowiedz
skoro oni mnie nie szanują to czemu ja mam szanować ich? A właśnie to jest próbowane mi narzucić


@Kamkam55: Ty ich nie szanujesz ze względu na orientację z którą się człowiek rodzi - więc nie mogą tego zmienić. Oni cię nie szanują za to, że świadomie wybierasz być #!$%@? - jest to od ciebie zależne.
  • Odpowiedz
@Kamkam55: "that word... it doesn't mean what you think it means". Prawak, ignorant... somehow that's more common nowadays.

Streszczenie Twojego bolu dupy (hehe, pedau?):
"Reee nie pozwalaja mi byc zlamasem wobec ludzi, ktorzy nie mieli na to wplywu, reeee, bo ja sobie tak wymyslilem, bo jestem #!$%@? reee".

Czujesz sie urazony? Atakowany? Gdzie Twoja tolerancja dla mojej glupotofobii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz