Wpis z mikrobloga

Wariant którego byłem zwolennikiem, czyli trener z Niemiec jak widać nie przyniósł oczekiwanych wyników. Chodź uważam że jeżeli popatrzy się na rozwój młodych graczy jak Starzyński to było to dobre pół roku. Nie ja inwestuje swoje pieniądze w klub, ale na miejscu właścicieli chciałbym jak najszybciej wyprowadzić klub na prostą a granie 5-6 młodymi chłopakami dawało by nadzieje zarobienia kilku milionów euro.

Zapewne zmieni się trener, liczę że będzie to Brzęczek. Wiem, że będzie dużo śmiechu i szydery ale jak popatrzy się na jego pracę przed objęciem reprezentacji to jest to bardzo dobry ruch. Wolałbym Waldemara Fornalika ale jemu raczej dobrze w Piaście. Są trenerzy którym lepiej wychodzi codzienna praca z zespołem i "Wuja" do takich należy. Jego przyjście wprowadziło by na pewno trochę spokoju na linii zarząd-trener i zapewniło spokój na tym stanowisku na kilka najbliższych lat.
Oczywiście kolejny sezon będzie ciężki, nie możemy spodziewać się walki o czołowe lokaty, ale dla mnie uniknięcie spadku i wypromowanie młodych chłopaków plus kasa z PJS znaczy więcej niż walka o europejskie puchary starymi Słowakami.
#wislakrakow
  • 6
@goras: Brzęczek nie przyjdzie. Oskarżeniom o nepotyzm i szydery nie byłoby końca.
Z Polaków podejrzewam że biorą tylko Brosza pod uwagę i to byłby całkiem ciekawy wybór.
Z zagranicznych może Dolla? Był brany pod uwagę w grudniu.
@goras: Jeśli przyjdzie wuja to nie ma co kibicować w następnym sezonie, bo spadek będzie prawie pewny - otrzyma zbyt duży kredyt zaufania i nie uda się uratować sezonu. Oczywiście w takim wypadku ja tak jak pewnie większość wypisuje się z kibicowania - gardzę nepotyzmem i kolesiostwem.
@goras: Ja sie generalnie zgadzam, ze najlepsze co moze sie wydarzyc to Brzeczek w Wisle, wtedy wszystkie stanowiska w klubie zostana w rodzinie(doslownie xD), a Wisla zaliczy piekny spadek.

Tak z ciekawosci, poza paroma miesiacami w Wisle Plock, gdzie Brzeczek robil ta swietna robote?