Wpis z mikrobloga

ufff dzieje się w tej naszej przaśnej polityce. Nowy "deal" Lewicy z PiS? Mamy oficjalne stanowisko!

Nie żebym się jakoś mocno zdziwił, bo sam od dawna mówiłem, że pisowska bolszewia i lewica to jedno i to samo. Niemniej, jeśli już przełamane zostaną pierwsze lody, okazuje się, że Czarzastemu bliżej do Morawieckiego niż do Budki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą, powiedzmy sobie to szczerze. To platforma zaczęła ten festiwal beki który teraz obserwujemy.
Skręt z centrum na permanentne lewo w kwestii światopoglądowej był ruchem na który musiała lewica odpowiedzieć. Wiem, że #neuropa teraz powie, zrobili najgorszy możliwy ruch. Jednak, czy aby na pewno?

Już w czasie kampanii prezydenckiej podkreślałem, że lewica jest przestawiana z kąta w kąt bo ani w kwestii światopoglądowej się nie może wykazać ani w gospodarczej bo wszystkie postulaty pisowska bolszewia skopiowała z programu wyborczego sld z 2000 roku.

Ruch PO w lewo, dał oddech ZSLowi i zrobił za darmo miejsce Hołowni. Kosztem kogo, lewicy. Co miała zrobić lewica? Dalej układać się z PO patrząc jak leci poparcie? Pamiętajcie, że polski wyborca na pstrym koniu jedzie i wydrenowanie poparcia Kosiniaka Kamysza przez Czaskoskiego dało do myślenia.

Tygrys nic nie zrobił i potulnie oddał wszystko to co zrobił przez te pół roku kampanii Czaskoskiemu, za darme a Czaskoski nawet nie podziękował IKS.DE

Lewica musiała zareagować. Zrobili to co musieli i to w dobrym momencie, za pół roku byłoby za późno. Dlaczego, bo wyborca polski ma bardzo krótką pamięć, zależną od rządzonych lat. Można to opisać moim autorskim wzorem:

D = 0,75 + 2 * LR

gdzie: D - ilość lat przez które przeciętny wyborca pamięta decyzję polityka/partii,
LR - liczba lat przez które partia rządziła w ciągu ostatnich 8 lat.

Co z tego wynika? To, że za dziewięć miesięcy nikt nie będzie pamiętał, że Lewica była w opozycji totalnej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ktoś powie, qluch ty to jesteś szur, bronisz lewicy i pisowskiej bolszewii? Śpieszę z wyjaśnieniem, nic mnie tak by nie cieszyło jakby pisowska bolszewia i lewica upadła i sobie ten głupi * rozwaliła. Nie mniej, pamiętajcie, chcecie pokonać wroga, to go najpierw zrozumcie.

PROGNOZA:** Co zrobi pis, żeby wyjaśnić deal z lewicą? Ogłoszą pojednanie narodowe, gdzie komuszki, klękną na kolanko i dostaną dyspensę, a liberałowie i konfederacja staną się najgorszymi wrogami kraju.

#konfederacja #4konserwy #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa
qluch - ufff dzieje się w tej naszej przaśnej polityce. Nowy "deal" Lewicy z PiS? Mam...

źródło: comment_1620503731rmjSCNnpbfduqFs4cR32Re.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz