Wpis z mikrobloga

Bardzo dużo ludzi daje się nabrać na gadkę że ktoś udawał w programie. Dla mnie tacy ludzie to idioci. Każdy kto s--------ł coś w programie tłumaczy się nie wprost dając do zrozumienia że musiał tak zrobić na potrzeby programu albo że to był tylko program a nie prawdziwe życie. Np. Kuba dawał do zrozumienia że to co zrobił to była gra aktorska tylko wiadomo że produkcja nie kazała by mu rozbić nogą szyby co groziło nawet poważnym uszkodzeniami jakby na przykład przeciął żyłę.

Reasumując nawet oglądając ich występki na instagramie można łatwo stwierdzić że w większości sytuacji w programie byli sobą. Wiadomo że jakiś niewielki procent sytuacji w programie wymuszał pewne zachowania jednak nie dajcie sobie wmówić ,że to wszystko ustawka a ludzie po programie są całkowicie inni, że wszystko wyjaśni się po programie.

Ci którzy łykają te ich bajkowe tłumaczenia to IDIOCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nikt mi nie wmówi że po programie:

- Luiza nie jest wyrachowana i zakłamana
- Basia nie szuka natrętnie miłości tam gdzie jej nie ma bo nie doświadczyła jej w dzieciństwie i nie jest podatna na wykorzystanie emocjonalne
-Kuba nie jest uzależniony od teścia który zrył mu psyche
-Marcin nie jest alkoholikiem
- Ola nie ma braków w inteligencji i nie jest zakłamana, zawistna
- Krzysiek nie jest flegmatykiem bez inicjatywy
- Bogusia nie jest naiwna, lekko wieśniacka
- Kornelia nie jest prymitywem i prostakiem
-Krystian nie jest skrajnym egoistą który w związku staje się toksykiem
- Natalia nie jest zaborcza jak się zauroczy


#hotelparadise
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Olostro: żałosne jest to ich tłumaczenie, jakby chceli zrobić z widza idiotę, bo przecież to tylko gra NIE PRAWDZIWE ŻYCIE.. Ale można grać i nie być fałszywcem. `
  • Odpowiedz
@caramilla: Ewa nikt mi nie wmówi że po programie jest inteligentna a w programie udawała. Na wyroczni na której trzeba mieć trochę IQ zadała pytanie ,, Czy dziewczyny bywają o mnie zazdrosne'' Więcej chyba nie trzeba aby udowadniać tą tezę.
  • Odpowiedz
@SoniaXXX: Zupełnie się nie zgadzam. Płakała przed rajskim bo zależało jej na pozostaniu w programie. Więc jeśli jej zależało na pozostaniu w programie to na serio brała wyrocznie i nie śmiała się przy niej.
  • Odpowiedz
@Olostro: sa pewne rzczey ktore widac ze sa zagrywka. To akurat z kuba to byla moim zdaniem ustawka ale ta szyba to moglo byc przpadek. No rozwalil bo byl nawalony i nie pyklo. (co nawet widac bo zbil tylko ta jedna i potem juz to olal).To sa dzialania wprost pod publiczke.

Sa jednak np takie ktore wyciganac mozna spoza programu. Np bibi ubierala sie raczej w takie kiecki raczej wioskowe
  • Odpowiedz
@Olostro: Z tego co pamiętam to pytanie zadała jeszcze jak czuła się w miarę bezpieczna i dlatego tak mogła palnąć. Ja się nie upieram, że ona jest super mądra, tylko mówię, że jakby ktoś chciał odgrywać tego typu rolę w programie to serio nie wydaje się jakieś trudne.
  • Odpowiedz
@kodyak: Ale farmazoniasz( ͡° ͜ʖ ͡°),, ustawka ale ta szyba to moglo byc przpadek. No rozwalil bo byl nawalony i nie pyklo. (co nawet widac bo zbil tylko ta jedna i potem juz to olal''. Co Ty p--------z jak ktoś jest pijany i rozwala szyby to jest p------y. Wiesz co jak mu następnym razem nie pyknie to kogoś okaleczy. Jego postura wskazuje że zalany jest teściem
  • Odpowiedz
@Olostro: jak komus zalezy na rozwalaniu okien to nie p------i sie w tancu z jedna szyba. Tylko tyle powiem bo widze ze tylko tyle doczytalas( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz