Wpis z mikrobloga

Witamy w świecie #wysokieobcasy, gdzie pracują puste #p0lka, które potrzebują ciągłej walidacji swojej wartości, a jedyną wartością jaką znają i rozumieją jest uwaga:
R-U-C-H-A-N-I-E oraz C-I-P-A

Netflix wypuszcza takie szambo, że polska kinematografia w końcu zaczyna doganiać jakością zachód.


#netflix #bekazlewactwa #bekazpodludzi #gownowpis #przemyslenia #logikarozowychpaskow #julka
BurzaGrzybStrusJaja - Witamy w świecie #wysokieobcasy, gdzie pracują puste #p0lka, kt...

źródło: comment_1620464928lorzmrtAL5Fv8fqOkpVWhs.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja o nie, kobiety mówią otwarcie o swojej cielesności, reeee wstrętne roszczeniowe p0lki, w dupach się poprzewracalo, jakiś orgazmów by chcialy czy innych przyjemności, a przecież wiadomo, że jedyne co się w seksie liczy to wytrysk janusza po 3 minutach albo ewentualne opędzlowanie berła przed obiadem.


@seraphee odnoszę się do tego komentarza w którym piszesz że KOBIETY mówią o swojej cielesności. Scenariusz jak i reżyseria jest w większości robiona przez
  • Odpowiedz
@Flypho czekaj, czekaj. Czyli jest sobie serial o tematyce seksu i wy w tym widzicie automatyczny upadek cywilizacji, dążenie to wywrócenia norm spolecznych i stworzenie nowego modelu społeczeństw, bo POWTARZAM ktoś zrobil serial o seksie? Czy ty masz zdrowo pod kopula? Rozumiem, że filmy sf to jest ekstraterestrialna agitacja a seriale kryminalne mają na celu wprowadzić bezprawie na ulicach i zamienić widzów w seryjnych morderców?
  • Odpowiedz
@seraphee:
Po pierwsze - nie skomentowałem serialu, bo go nie widziałem. Odpowiedziałem tylko na twój komentarz. Po drugie - nie próbuj robić ze mnie wariata sugerując, że pisałem coś czego nie pisałem. Odnoś się do meritum zamiast przekręcać moje słowa, żeby ci pasowały do tezy, że jestem świrem, który widzi w jakimś #!$%@? serialu zagrożenie cywilizacyjne. Wysil się trochę.
  • Odpowiedz
@Flypho nie potrafię się odnieść, bo to co napisałeś to jest jeden wielkie belkot, postawileś sobie chochoła jakoby ktoś twierdził, że seks jest jedynym sensem życia i później odjechałeś w swoje wysrywy. W sensie typie, albo nie potrafisz czytać albo masz to w dupie i wylewasz swoje z dupy wzięte przemyślenia, które nijak mają się do tego co ktokolwiek napisal.
  • Odpowiedz
@seraphee:
Założyłem ze widzisz, ze mamy obecnie przesyt treści o charakterze seksualnym na każdym polu - od szlaufow na sekskamerkach i gownianych artykułów na wysokich obcasach, na poważnych produkcjach filmowych kończąc, ale widzę ze taka refleksja to dla ciebie za wysokie progi intelektualne xD.
  • Odpowiedz
@Flypho dobra, spróbujmy inaczej: kilka lat temu rozmawiając z moimi znajomymi, co druga mówiła, że nigdy nie miała orgazmu "ale to normalne, masa moich znajomych też nigdy nie miala". Laski przed trzydziestką. Oczywiście nigdy nie mówiły swoich partnerom, bo tak glupio, bo nie chcą, żeby im bylo przykro, bo przeciez orgazm to to mityczne odczucie co to tylko w cosmopolitanie o nim piszą, a mało która doswiadczyla. Tu chodzi jedynie o
  • Odpowiedz
@seraphee:
Tylko nie wiem w jaki sposób większość tych seriali dotyka opisywanego przez ciebie problemu. Nie wiem - może ten Sexify jest wyjątkiem od reguły, ale jeśli wg ciebie „Seks w wielkim mieście” nie jest zwyczajna promocja #!$%@? się, to masz ogromne pokłady cierpliwości do ich autorów albo jesteś zwyczajnie ślepy. Zreszta zwróć uwagę ze to nie ja porównuje te dwa seriale, ale entuzjastka Sexify z Wysokich Obcasów. Wiec to
  • Odpowiedz
@Flypho let's agree to disagree. Seks w wielkim miescie ogladalam lata temu, bedac jeszcze nastolatką. Moze faktycznie taki byl zamysl serialu jak to stwierdziles, ale na mnie nie dzialal jako zacheta do #!$%@? sie, nie utozsamialam sie z bohaterkami ani nie chcialam ich naśladować, wiec ciezko mi uwierzyc, zeby nagle mlodziez zaczela sie gzic po kątach, bo zobaczyli jakis serial na netfliksie. Oczywiscie, ze ta seksualizacja jest bardziej widoczna w obecnych
  • Odpowiedz
ale po czyjej stronie jest popyt?

Że niby po stronie mężczyzn, którzy szukają na tych kamerkach jakichkolwiek kontaktów seksualnych z kobietami? Spójrz na ten wykres i się zastanów dlaczego ci faceci w ogóle te kamerki odwiedzają.

A wychodzi na to, ze cale to rozluznienie obyczajow to jest wina tylko i wylacznie kobiet.

Trudno powiedzieć - nie czuję się na siłach, żeby temat analizować.

Przykładem
Flypho - > ale po czyjej stronie jest popyt?
Że niby po stronie mężczyzn, którzy szu...

źródło: comment_1620486274cyMA742O8bQHhUfnXSE2mY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Flypho no ale przecież seks jest celem życia tylko patologii jak to ująłeś, więc czemu nagle przejmujesz sie mezczyznami, ktorzy nie mieli okazji go doswiadczyc? No i jak proponujesz temu zaradzic? Kobiety maja byc jeszcze bardziej rozwiazle i zaspokajac wieksze ilosci partnerów, bo tak? Przeciez to #!$%@? sie, z ktorym tak walczysz. W sensie nie wiem na co tak naprawdę pomstujesz. Seksualizacja be, bo laski sie puszczają, ale nieruchajacy faceci też
  • Odpowiedz
Seksualizacja be, bo laski sie puszczają, ale nieruchajacy faceci też be i smutek, bo nie mają okazji.


@seraphee: this ;)

po prostu było dobrze jak było - kobiety trzymane za mordę w sprawach seksu bo przecież o ich wartości stanowi to czy z kimś spały. Kobiety nie mogące pozwolić sobie na sprawdzenie czego i z kim lubią robić i co im sprawia przyjemnosć, bo ich "czystość" to największy atut towaru,
  • Odpowiedz
Ludzie ruchają się od setek tysięcy lat. Jest to podstawa informacja genetyczna. Całe to #!$%@? o edukacji seksualnej to tylko preteks. Na seksie i emocjach najłatwiej się teraz zarabia.
  • Odpowiedz
@Flypho ja to Cię trochę podziwiam, że Ci się chce wyciągać jakieś wykresy i dyskutować z kimś kto myśli, że przyczyna abstynencji seksualnej mężczyzn wzięła się z kosmosu, a jedynym lekarstwem na to miałaby być większa rozwiązłość kobiet i "#!$%@? się" XD
  • Odpowiedz
@seraphee:
Najlepiej, to jakbyś zmądrzała, bo dyskutuje się z tobą jak z 5-latkiem. Nawet nie chce myśleć jaka ty musisz być #!$%@? na żywo xD - nigdy do meritum, zawsze jakieś #!$%@? uwagi z dupy.
@BurzaGrzybStrusJaja:
Ja chyba po prostu nie byłem świadomy kim ona jest. ¯_(ツ)_/¯ Zakładam, z dobrej woli, ze ludzie są spoko.
  • Odpowiedz