Wpis z mikrobloga

przecież nawet na wykresie widać, że masz trend spadkowy i jak już to ładujesz wagony przy $35 lub zmianie trendu
  • Odpowiedz
@Uncontrollable24: Licze na odbicie, wydaje mi się ze 35 to granica poniżej której spaść nie powinno. Wchodzą do Europy, sprzedaż im rośnie z tego co wiem. Powinno być ok, chyba ze Amerykanie się na nich obraza to wtedy nie XD
  • Odpowiedz
@getin: Nie powiedziałbym że to jest trend spadkowy. Była pompa na koniec 2020 ale teraz jest od dłuższego czasu boczniak w zakresie 35-40$. Moim zdaniem to optymalna cena na ten moment.
  • Odpowiedz
@Uncontrollable24: jeśli lecisz długoterminowo to nie powinno ciebie obchodzić

@kubson93: jest boczniak nie bez powodu, po prostu inwestorzy widzą pieniądze gdzieś indziej na obecną chwilę, wyniki jakieś tam są, lecz porównując do branży nie ma szału i być może przyjdzie czekać na profit rok, czy dwa
  • Odpowiedz
@Uncontrollable24: ja na tym trendzie spadkowym zrobiłem kółeczka i z 40 akcji mam już 58 xD
blisko równych 36USD uśrednię jeszcze 10 sztukami i potem wakacje. Jak nie zdążę to i tak śpię spokojnie. Docelowo 160USD pod koniec 2021
  • Odpowiedz
Docelowo 160USD pod koniec 2021


@kosti9191: nie widziałem takiej kwoty w najbardziej optymistycznych wycenach, nawet Morgan Stanley dawał max 80 (obecnie Overweight -> 33)
kompletne bzdury ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz