Wpis z mikrobloga

@PancakeV: bez kitu mnie kręcił re7 jakiś czas temu ale nie mam do tego serca, przeszedem cała trylogię F.E.A.R swego czasu i przy pierwszej częśći i dodatkach do niej no srałem po gaciach l. Dwójka też lekko postraszyła a trójka to już jednak typowy fps shooter był xd
@BorysKafarov: Po FEAR właśnie mam najmocniejsze wspomnienia. Płytkę dorwałem pirata na bazarze. Pamietam ze od polowy grywałem to z kumplem na spółe bo już psycha siadała, raz ja gram on patrzy i na zmianę. Tym sposobem przeszliśmy obie części.
Po latach odpaliłem trzecią część i pierwszy moment jak Alma wyskoczyła zza szyby to wyłączyłem grę alt f4, po #!$%@? takie granie xd
Misja ze strzygą w wiedzminie 1 tez była dla
@PancakeV: Wieśka 1 ogrywałem ale nie pamiętam motywów żebym stał po gaciach. Tylko i wyłącznie fear mnie tak zrył ale tylko jedynka. Trójka to już wgl po prostu strzelanka. Jeszcze mnie porył dead space ale doszedłem swego czasu tylko do 3-4 misji i odinstalowałem xd. Nie mam psychy do takich gier...albo nie miałem, może teraz po latach już bym mial, musiałbym spróbować np tego chociażby re7
@PancakeV: same, od małego w sumie patrzyłem jak braciak gra w RE + horrory, a teraz samemu to RE nigdy w życiu, FEAR to samo, nie lubie gier które daja takie poczucie napiecia i strachu. Nawet Control troche meczylo :D