Wpis z mikrobloga

którzy nie rozumieją że są nikim


@Krejziismylife: przecież rozumieja XD Poza tym chłopie prawie każdy twój wpis to jakieś wyzywanie ludzi którzy i tak nie wychodzą z piwnic i nikomu nie zawadzają, klasyczny mechanizm wyparcia #!$%@? i oszukiwania samego siebie
  • Odpowiedz
@OddajButa123: nie każdy, tylko mam bekę z przegrywów co jak im powiesz coś nie tak, to od razu blokują.
Przykładem jest @Krajczar . Idealny przykład przegrywa, życiowej pierdoły i nieudacznika.
A jak ktoś kto siedzi na tym tagu poczuje wstyd, że siedzi tutaj z takimi jak on to zawsze plus
  • Odpowiedz
@Krajczar: już mniej odważny jak nie możesz mnie wywalić z tematu XD. Typowe zero, pajac bezużyteczny XD. Wpiszę sobie w cv, przydatna umiejętność jak potrafisz wyczuć, że ktoś sie do niczego nie nadaje
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: btw. odblokowałem cie, mozesz pisac tam jak chcesz.
Nie odpowiedziales mi na pytanie czy p0lka potrafi złożyć zdanie składające się z więcej niż jednego słowa, czy to raczej przerasta jej możliwości. Ty już parę złożyłeś, brawo - stoisz wyżej w hierarchii od p0lki.
Co do wpisów, możesz zrobić z tego jakąś podyplomówkę? Na pewno jest jakiś wyższy uniwerek dla pajaców.
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: w ktorym miejscu napisala ze nie chce "kurdupla jak ja"? Umiesz czytac w ogole? Napisała "178" a nie "mam 178cm wzrostu, szukam kogos wyzszego" (tez mam tyle wzrostu). Nie dowidzisz czy ci spermiarstwem oczy zarosly?
  • Odpowiedz