Wpis z mikrobloga

Wywiad z Peterem Nørrelundem odnośnie F1 w Viaplay

Co ciekawsze fragmenty:

Chcemy stworzyć polski zespół, który będzie współpracował z tymi z Norwegii, Szwecji, Danii czy Finlandii, pokazując F1 z torów, mając komentatorów na miejscu, jedno studio w padoku i drugie także w Warszawie. Doceniamy znaczenie Formuły 1 dla Polski i chcemy traktować ją w odpowiedni sposób.


Internet od momentu ogłoszenia dyskutuje o tym, kto zasili ekipę Viaplay. Czy zajęliście się już tym?

- Tu nie mamy konkretnych planów. Spróbujemy zbudować najlepszy możliwy zespół. Ogłosiliśmy zawarcie umowy, a ponieważ jesteśmy publiczną firmą, to zanim zrobimy cokolwiek, musimy o tym dać znać rynkowi. Nie prowadziliśmy jeszcze żadnych rozmów. Nie jestem arogancki, ale mam wiedzę, jak stworzyć najlepszy zespół, który nam w tym pomoże. Niedługo przedstawimy szefa działu sportu w Polsce, a jego zadaniem będzie zbudowanie fantastycznej ekipy. Ja lubię połączenie doświadczonych i młodych, głodnych sukcesów dziennikarzy. Chcę także mieć ludzi, którzy próbowali tego sportu, poznali tę presję, wiedzą, jak to jest siedzieć w bolidzie jednomiejscowym.

#f1
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheArrow: Mają jeszcze 2 lata, by podkupić kogo się da. Aczkolwiek telefon do Sokoła pewnie już zdobyli. ;)

Ale może być ciekawie jeśli Liberty uzna, że w sumie Eleven też może sobie kupić prawa i Eleven to zrobi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@siwers3: Liberty już chyba nie ma wiele do gadania. Nent ma wyłączne prawa i może ewentualnie sprzedać sublicencję do TV.

A Sokół na pewno będzie zainteresowany, zwłaszcza z relacjami z torów.
  • Odpowiedz
@Dick_Wilden: Jeszcze Robert musi chcieć się w to zaangażować. Zakładając, że w 2023 będzie robił ELMS i WEC to trochę luzu jeszcze mu zostanie w kalendarzu. Obecnie Habsburg jeździ z austriacką telewizją na wyścigi F1 jednocześnie startując w ELMS i WEC.
  • Odpowiedz