Wpis z mikrobloga

Lewica nie tylko zagwarantowała pisowcom fundusz na najbliższe lata, ale uniemożliwiła wotum zaufania. Według tekstu Czarzasty sam zadzwonił do Dworczyka i sprzedał głosy za paczkę frytek. No ale najważniejsze że lewica może pośmiać się z ludzi, którzy nie akceptują zamordyzmu i państwa z dykty. Dramat.

https://wyborcza.pl/7,75398,27060199,kosiniak-kamysz-na-premiera-wotum-nieufnosci-wobec-rzadu-morawieckiego.html#S.DT-K.C-B.1-L.1.duzy

Xianist - Lewica nie tylko zagwarantowała pisowcom fundusz na najbliższe lata, ale un...

źródło: comment_1620411666Mo6jU1wXPDLHfnTBCERJdV.jpg

Pobierz
  • 12
@Xianist:

Orientował się, że mamy kontakt z grupą posłów klubu PiS, którzy są gotowi stanąć po naszej stronie. Jasne, nikt nie dawał 100 proc. na sukces, ale było o co grać – opowiada nasz rozmówca, ważny polityk opozycji.

Kosiniak na premiera i wiara w to że ktokolwiek z PiS-u to poprze i da się dobrowolnie odspawać od koryta. xDD A potem jak rozumiem rząd od Zanberga po Brauna.
Przecież ten wielki
@BrakPomysluNaNick:

Przecież ten wielki plan genialnego stratega Budki jest jeszcze głupszy niż myślałem.


Patrząc na twoje komentarze na wykopie do wszystkich wpisów, gdzie ktoś ma czelność skrytykować lewicę za bycie dzbanami wcale się nie dziwię że tego nie rozumiesz.

Przejęcie tvp i próba zorganizowania wyborów w momencie gdy pis ma historyczne najniższe poparcie od wyborów w 2015, to najlepsze co mogłoby się przydarzyć opozycji W sytuacji gdy pis ma cały apart
@Xianist ciężko merytorycznie dyskutować z ludźmi o mentalności takiej samej jaką prezentują politycy PO. Ty masz monopol na opozycyjność a ja mam zamknąć mordę i otwierać tylko po to żeby przytakiwać. A jak mi się to nie podoba to jestem zdrajcą, pisowcem i debilem który nic nie rozumie. Taka to dyskusja. ¯\_(ツ)_/¯
@BrakPomysluNaNick:

masz monopol na opozycyjność a ja mam zamknąć mordę i otwierać tylko po to żeby przytakiwać


Mógłbyś wskazać, gdzie napisałem w tym wątku że masz zamknąć mordę? Jestem bardzo ciekaw?

A jak mi się to nie podoba to jestem zdrajcą, pisowcem i debilem który nic nie rozumie.


Człowieku. Napisałem ci z 5 zdań krótkiego i zwięzłego uzasadnienia dlaczego w mojej opinii się mylisz i dlatego źle postępujesz wyśmiewając ludzi na
@Xianist: Cóż, fakty są takie że zanim w ogóle walka miała szansę się na dobre zacząć, to Lewica obsrała zbroję, poleciała bratać się z PiSmenami i całą konspirę #!$%@? strzelił. Dyskusje nad tym czy plan KO miał szanse powodzenia czy nie, są teraz totalnie bezcelowe.

Tyle. Cała filozofia. Lewica #!$%@?ła koncept opozycji zjednoczonej w walce z PiS, zostawiając KO i PSL na lodzie, w samych majtkach, w zamian za BARDZO
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mnik1: a czy w waszych szachach 5D jest pionek o nazwie Ziobro? Czy bierzecie pod uwagę fakt, że w wyimaginowanych negocjacjach platformy (których realnie nie rozpoczęła) mogli się dogadać np. za zakaz rozwodów lub inne zamordystyczne prawo? Sory, ale mówienie o wspólnym szachowaniu PiSu w sytuacji, gdzie Jarosław miał kilka innych scenariuszy w rękawie, jest jeszcze większa naiwnością...
@mnik1: @wholesome: O to właśnie. Nie znamy oferty Ziobry - na pewno jakąś złożył. I patrząc na to jak bardzo PiS kocha PO - myślę że prędzej przełknąłby ofertę Ziobry niż jakiekolwiek z dupy ultimatum wystawione przez PO. No i znów, PO jak zwykle zapomniała że nie jest sama na opozycji. Wiele głosowań nad sprawami Lewicy w ostatnich miesiącach pokazało wprost że PO ma postulaty Lewicy całkowicie w poważaniu, więc
@wholesome: W obliczu dosyć mocno powiązanych funduszy z praworządnością i nadchodzących orzeczeń (jak to dzisiejsze), stan polskiego wymiaru sprawiedliwości zacznie coraz bardziej Kaczyńskiemu ciążyć, podobnie jak Ziobro. A i "ciemny lud" może zacząć zauważać prawdziwą twarz reformy sprawiedliwości.
Także, myślę, że pozycja Ziobry słabnie. I atutów też zaczyna brakować.